ETS 2 – TR Extended Map Mod|İstanbul Edition [Ana Konu]

Arkadaşlar bende Mod aktif ken oyun çöküyor bu konuda bilgisi olan varsa sevinirim

Nereye geldiğinde çöküyor? Başka modlar yoktur umarım?

Oyunun ana ekranı sonrası sür den girdiğimde hemen oyun komple kapanıyor. Diğer modlar var ama onları deaktif edip denedim yine kapandı.

Ekran görüntüsü 2020-12-26 145221

14 Beğeni

Çok iyi video yapmış adam…

2 Beğeni

(yazarı tarafından geri alınan gönderi, bildirilmediği takdirde 24 saat içinde otomatik olarak silinecek.)

Aynen. Zaten önceden takip ediyordum TR Extended ile video atınca bir değişik oldum. :smiley:

1 Beğeni

map ve models scs aktifleştirildiğinde oyundan atıyorsa başka bir iş vardır
belgelerime crash log dosyası düşüyor neden attığını orada yazması gerekir onu gönderirsen anlaşılabilir
zaten dlclerin tamdır bunu sormuyorum bile ama sadece iki dosya atması çok garip bir yerde terslik var

İyi günler Bu haritayı sadece Project Balkans ile birlikte kullanmak istiyorum ama bu mümkün mü, mod sıralaması falan var mı? Birkaç deneme yaptım ama olmadı yardımcı olabilir misiniz?

evet uyarlandı 5.0 sürümü ile kullanabiliyorsun

[REL] Project Balkans 5.3 (1.44.x) - SCS Software burada var

hafta içi ayrı konu ile haber yazıcam

2 Beğeni

Genel bir duyuru!

İndir | ETS 2 TR Extended Map

şu an promdos connection dahil indirirken sıkıntı yaşıyor musunuz?

Hasan Öfke’nin paylaştığı linkten indirdikten sonra sıralamayı şu şekilde yapabilirsin:
En üstte Project Balkan-TRextended uyumluluk dosyası
Altında Project Balkan dosyaları
onun altında promods dosyaları
onun altında da TrExtended dosyaları
Yerleri çok önemli değil aslında da en üstte mutlaka uyumluluk dosyası bulunsun.

Not: İlaveten promods-Trextended uyumluluk dosyasını indirmeye gerek yok. Diğer uyumluluk dosyası zaten bunu da kapsıyor.

1 Beğeni

Teşekkür ederim ama ben promods olmadan kullanmak istedim böylede olmadı neyse sadece TRextended yeterli :smiley:

1 Beğeni

Sanırım Project Balkan, promodsa ihtiyaç duyuyor. Onların yaptığı yerleri değiştiriyor. Yani tek başına çalışabilen bir mod değil diye biliyorum.

Bu dosya nereden indiriliyor? Sitede göremedim

Project Balkan uyumluluk dosyası linki: https://promods.net/viewtopic.php?f=42&t=6779&sid=f07d2e94409ace8234c48028261d7865&start=2480

Bizim sitede henüz yok.

2 Beğeni

harita çok güzel olmuş ellerinize sağlık
modun daha sonraki güncellemelerinde üsküdar ümraniye gibi ilçelerimizin içinde bulunduğu (en azından şile otoyolu falan )daha kapsamlı bir şekilde yayınlanırsa istanbul tamam olur sizin kalitenizle birleşince düşünemiyorum bile çok efsane olur
TR Extended Map: Istanbul Edition’dan sonra başka şehirlere yönelirsiniz muhtemelen ama bence bu yazdığımı bi düşünün derim
iyi günler

1 Beğeni

olmaz çünkü sığmıyor

aslında istanbul dışındaki köyler yerine bu dediğim yerler daha iyi olabilirdi ama neyse sağlık olsun

Merkez ilçeleri önceden özellikle tartıştık. Zaten TIR’ların güzergahında olmadığı için oyuna özellikle dahil edilmediler.