ETS 2 – TR Extended Map Mod|İstanbul Edition [Ana Konu]

tam da bügün yayınlasalardı tadından yenmezdi

Anaaaa adam Türkçe konuşabiliyormuş. :open_mouth:

11 Beğeni

Geçenlerde ona söylemiştim bu forumda türkçe konuş diye :smiley: o da o günden sonra bayadir türkçe konuşuyor :smiley: translateden bakıyor büyük ihtimalle

2 Beğeni

Esenyurdu yapmış olma ihtimali var. Çünkü fabrika çok var Esenyurt’da. İhşallah yapmışlardır diyelim.

Esenyurt zaten Tüyap’ın dibinde oradan ilerleyip SCS’nin bıraktığı yere giriyoruz. Alt tarafı da Ambarlı Liman :slight_smile: Orada yeni şeyler göreceğinizin garantisini verebiliriz. Oyun öyle ya da böyle pek çok semt zaten uzaktan da olsa görünüyor.

Bana kalsa her şeyi bir kenara bırakıp Marmara Denizi içine daha da girebilirdik :smiley: Biraz çılgın bir proje olurdu ama daha fazlası eklenirdi ancak şu aşamada bunlar mantıksız :slight_smile:
Bu harita ilk sürümü ile her türlü tatmin ediyor. 2. sürüm çok ama çok başka olacak.

12 Beğeni

ikinci sürüm hakkında tüyo verebilir misin hasan mesela marmara bölgesi falan mı

1 Beğeni
  1. sürüm için zamanı geldiğinde Bona açıklamayı ayrıntılı şekilde yapar. Ancak elbette hedefleri Marmara Bölgesini tamamlamak. Daha uzun yollar ve yeni şehirler eklenecek. İlk sürümdeki kalite devam ettirileceği için çıkışı yine uzayacaktır. Birkaç adım atıldı ilk sürümden sonra her şey kesinleşir ona göre haber veririz.
    Iberia ile gelecek pek çok şey ihtiyaçları giderecek ama bu kadar değil işte bitmiyor yine özel şeylerin modellenmesi gerekiyor. Daha kullanılmayan pek çok imkan var.
17 Beğeni

Anam kurban olayım az bekleyin, 18 tane cevap gelince aha dedim yeni resim attılar.

7 Beğeni

Kral paylaştığınız resimlerde tuzla tepeören tabelası olunca bende heyecanlandım o yüzden öyle bir beklenti içerisine girmiştim tuzlanın olmamasına üzüldüm ama canınız sağ olsun

1 Beğeni

Tersane bölgesi olsa güzel olabilirdi ama tabelada görünüyor. Devamında zaten atlanıp Gebze sanayi vs. bağlanacak.

4 Beğeni

Hiç yoktan iyidir kral emeğe saygı duymak düşer saygılar… :pray:

2 Beğeni

Bir sorum var ki bir sonraki güncelleme kesan ve kırklareli ve silivri’den edirne’ye D100 yapacak mı?

2 Beğeni

Kendi aramızda bunun toplantısını ilk sürüm çıktıktan sonra yapacağız, ama hepimiz bunu istiyoruz :blush:

4 Beğeni

tamam olur

yane inshallah yaparsiniz

3 Beğeni

@sctn

Eline Sağilk Olsun Allah Yardım Etsin Abi İnşallah
Sorum? Ne Zaman Paylaş Açik Keşan Gelibolu ve Çorlu Şarköy Var Geliyorum? :pray:t2:

1 Beğeni

Aylarca sürecek

2 Beğeni

Aylardır almaca soru soran kişi, simdi bizden daha iyi Türkçe soruyor. Kürşat kim tanimam etmem ama Yazdigi Türkceyi okudugumda beynim yandı :joy:

4 Beğeni

ölçeklemeden dolayı acaba marmara bölgesindeki şehirlerin birbirine çok yakın olması gibi bir durum söz konusu mu ?

Almanca yazan kişi artistlik yapıyormuş Kürşat ise işitme engelli olduğundan öyle yazıyor.

3 Beğeni

Neyse konuyu bölmeyelim Gurbetçi filandır.