ETS 2 – TR Extended Map Mod|İstanbul Edition [Ana Konu]

Teşekkürler.

Hayır videodaki f-maxlerin hepsi normal sahip olunan araç.

4 Beğeni

@surensari şuan öyle bir planımız yok, ileride olur mu onu da bilemem.
@Kursat_Muharrem_Daka 1:19 ölçekte devam edeceğiz

3 Beğeni

TR Extended Map Mod: Yayın Tarihi Duyurusu
Nisan 2020’de ‘Bir şeyler değişiyor’ başlığıyla duyurusunu yaptığımız TR Extended Harita Modunun İstanbul sürümünün yapım süreci nihayet tamamlandı. Euro Truck Simulator 2’de daha geniş bir İstanbul’u detaylı ve gerçekçi bir şekilde yansıtmak için ekibimiz yoğun emek harcadı. Mod için yeni modeller eklendi. Yol ağı ve çevre düzeni gerçeğine uygun bir şekilde tasarlandı. Son olarak modumuzun test süreci de başarıyla tamamlandı. Merakla beklenen harita modumuzun ilk sürümünün yayınlanma tarihini açıklamak için artık hazırız.

TR Extended Map Mod-İstanbul Edition 17 Aralık 2020 tarihinde yayınlanacak.

Resmi fragmanımızı da sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Gördüğünüz her şeydeki muhteşem emekleri için @Bona @sctn @Emre54 @HetriX’e sonsuz teşekkürler. Aynı zamanda takımın eski üyesi ve Silivri-Esenyurt kısmının yapılmasını sağlayan Ambarlı temellerini atan @Barbaros_Yanik’a teşekkürler. Çatalca kavşağını(Ahmediye köyü, Marmara Ereğlisi ile birlikte) ise gerçek haline takımımızın eski üyesi @Suleyman_Emre_Unalir çevirmişti. Teşekkürler. :slight_smile:

TR Extended Map: İstanbul Edition Yayın Tarihi Duyurusu ve Tanıtım Videosu | ETS 2 TR Extended Map (harita görüntüsü burada)

Tanıtım videosu

Kapak fotoğrafını yapıldığından beri masaüstü arkaplanı olarak kullanıyorum. :smiling_face_with_three_hearts: Siz de yapabilirsiniz daha yüksek çözünürlüklü olan görsel materyalleri paylaşacağız.

Bizim siteyi de ekleyelim. https://www.simulasyonturk.com/ets-2-tr-extended-map-istanbul-edition-yayin-tarihi-duyurusu-ve-tanitim-videosu/

Duyuru yazısı diğer platformlarda da yayına girecektir.

40 Beğeni

Hadi hayırlı uğurlu olsun. Müzikler çok iyi…

3 Beğeni

ellerinize sağlık. bu güne kadar beni en çok heyecanlandıran ets 2 fragmanını izledim

3 Beğeni

Aylarca verdiğiniz desteklerden ötürü hepinize çok teşekkür ederiz :blush:

40 Beğeni

Hep destek tam destek kolay gelsin emeğinize sağlık.

8 Beğeni

https://media1.tenor.com/images/cc9f787083fc73aeb66fee19faecb616/tenor.gif?itemid=7730100

günlerdir discord kanalında bu çocuğun hareketlerini atıp eğleniyordum :smiley: durumumu net ifade ediyor :smile:

11 Beğeni

Haritaya bakarsak Yeni havalimanının orası baya efsane gözüküyor. Sabırsızlıkla bekliyoruz.

3 Beğeni

Bence mod gayet iyi ama eksikler var.D100 VE E80 Anadolu’ya kadar ilerlemeliydi bence, bir de Çatalca - Büyükçekmece yol bağlantısı olmalıydı.Hatta Sahilyolu bile olabilirdi belki de Avrasya Tüneli vs…İlerki güncellemelerde bunlar olanaklı mı acaba?

1 Beğeni

Harika harika mükemmel video bu kadar heyecanlandırdıysa oynarken ağzımız kulağımızda oynayacağız sanırım gerçekten hakkı verilmiş projenin.

2 Beğeni

Avrasya tünelinden Tır, Çekici , İkiden fazla aksı bulunan araçların geçmesi yasak

4 Beğeni

Teşekkürler :slight_smile: .Çeşitli sebeplerden ötürü(ölçek sorunu, gerçeğe uyum…) böyle bir yol izlendi. Uzun zaman önceki toplantılarda sadece KMO üzerinden karşıya geçme kararı alındı. İleride de öyle bir planımız olmayacak.

8 Beğeni

Muazzam görünüyor! Emeği geçen herkese çok teşekkürler…

3 Beğeni

en çokta diğer platformlardaki tepkileri merak ediyorum

3 Beğeni

bu bir tesadüf mü ilk olarak 9 nisanda duyrulmuş bugün 9 aralık

tamamen tesadüf video, yazılar, görseller bitince bugüne denk geldi

5 Beğeni

Beklenen gün geldi! Elinize sağlık harika bir iş çıkarttınız.

2 Beğeni

Nasıl bir İnternet kullanıyorsam artık. Yarım saattir resim’in yüklenmesini bekledim :smiley:

6 Beğeni

emeği geçen herkesin ellerine sağlık gerçekten çok başarılı bir harita modu ilk sürümü geliyor. yıllardır beklenen bizden bir gelişmeydi. ülkemizi bizden başkasının yapmasını beklemeyeceğiz nihayet.

2 Beğeni