ETS 2 – TR Extended Map Mod|İstanbul Edition [Ana Konu]

Kolay gelsin öncelikle, haritayı baştan beri takip ediyorum güzel işler ortaya çıkartıyorsunuz tebrik ederim sorum şu olacaktı haritayı 1.36.X sürümlerinde kullanabilecek miyiz ?

1 Beğeni

Teşekkürler. Bu konu hakkında bir bilgim yok. Ama bir sorun olmayacağını düşünüyorum. Mod çıkış yaptığında deneyip burada geri dönüş yaparsan güzel olur. Bu soruyu ileride soracak olan insanlar için de cevap hazır olur :slight_smile: .

2 Beğeni

Ya başkan çıkartında yav şuni, daha topkapı seferi yapacam otobüsle :joy:

başkan iyi güzel yapıyorsunuzda sakarya gelmezse üzer be

1 Beğeni

Başkan Aydınlı BİRMES SANAİ SİTESİ’ni görebilecekmiyiz?

@ugurbardak28 @SUPRAEM
TR Extended sıkça sorulan sorular 3. Sorunun cevabına bakabilirsiniz…

3 Beğeni

Teşekkür ederim :pray:

Böyle güzel bir Haritayı yapmak yaklaşık 7-8 ay sürdü Fakat çıktığı zaman(ve oynayacağımız zaman) üzüleceğim tek şey Haritanın 1 günde bitecek olması… :frowning:

5 Beğeni

Ölçek mağdurları. Belgeseli yapılır bunun güzelim yerleşim yerleri ölçek yüzünden hemen bitiyor.
Benim de merak ettiğim ilerleyen zamanlarda 1:1 ölçek olarak çıkar mı bu harita onu merak ediyorum

1:19 ölçeğinde bile 7-8 ay sürdüyse hocam 1:1 ölçeğinde Allah bilir kaç ay sürer… ama bende isterdim yani Avrupa haritasından bağımsız bir Türkiye haritası.

1 Beğeni

Bütün haritacı arkadaşlar toplansa ekipler oluşturulsa ve o ekipleri bölgelere falan dağıtsalar(Karadeniz,Marmara,Ege,Akdeniz,Anadolu Bölgeleri vs.) o zaman çok güzel olurdu bak. Sonrada birleştirip ortaya kocaman 1:1 Türkiye haritası çıkabilirdi.

1 Beğeni

Yani Türkiye haritası olmasa da trakya bölgesi olabilir istanbulu da kapsayan çünkü zordur bence de 1:1 ölçek harita yapmak.

içimden bir ses diyor ki bu ekip 81 ili yaparsa gelmiş geçmiş en iyi türkiye haritası olur

3 Beğeni

sırf bu mod için geri kalan bütün harita dlc’lerini aldım, bekliyoruz artık.

8 Beğeni

Herkese kolay gelsin büyük bir iş oluyor
Çıkış tarihi ne zaman ?

2 Beğeni

Teşekkürler :slight_smile: :slight_smile: Aralığın 2. ile 3. haftası arası

4 Beğeni

merhababalar haritanızı yakından takip ediyorum ve cıkmasını sabırısızlıkla beklıyorum fotograflarda gördügüm kadarıyla scs nin harita modlarında oldugu gibi girilemeyen yerler onlar xxx işaretli yerler bu yerleri xxx olarak görmesekde serbest olarak girebilsek güzel olur

4 Beğeni

Böyle bir şeyi yapamayız malesef :sweat_smile:
Ama o duvarları kaldıran modlar var onlardan birini indirebilirsin. Google’a yazınca şu modu buldum mesela, ama denemek lazım.

1 Beğeni
2 Beğeni

14.12-21.12 its coming

1 Beğeni