ETS 2 - TIRSAN DLC (ana konu)

Muhtemelen TIRSAN dlc çıkışına yakın o dorse tipleri gelicektir. Zaten SCS kendi dorsesini getirmeden dlc dorse getirmez. Bknz: Krone dorse tipleri

Vay be ne hayalini kurardım T-Range’nin arkasına siyah brandalı bir Maxima Plus takmayı sonunda gerçekleşecek. Böyle Türk markalarını görmek insanı harbiden mutlu ediyor be :slight_smile:

3 Beğeni

Krone’de neyi getirmedik ve standard dorse derken ne demek istiyorsun?

5 Beğeni

sal dorselerden bahsediyor sanırım, gerçi var kronede ve standart dorselerde kapaklı açık dorseler

3 Beğeni

Mevzu tenteli dorselerde yan kapakların olmaması

1 Beğeni

Kapaklı olsa ne fark eder ki? Hiçbirinin işlevi yok.

Krone’nin tenteli dorsesinden bahsediyorum sal dorsenin perdeli hali gibi yan kapakları olan onunda gelmesini istiyorduk ama gelmedi, sebep olarak da standart scs dorselerine tenteli dorse gelmediği için diye düşündük çünkü feldbinder trailer pack bile çıkmadan önce standart scs dorselerine tanker dorseleri eklendi ve sonrasında dlc çıktı dorse dlc leri çıkmadan önce standart scs dorse versiyonuda yapıldığı için scs tenteli yoksa krone tenteli de yok mantıken, bknz; “krone megalinerplus”

Tırsan’ın kapaklı dorsesi gelmesi için scs tenteli dorsenin oyuna gelmesi gerek onu konuşuyorduk orda abi

5 Beğeni

Sadece yan kapaklr değil ki sorun dorselerin(hemen hepsinde) arka kapaklara baktığımızda dümdüz duvar gibi görünüyor…dorselerde bu gerçekçiliği malesef hiç yansıtmıyor. Hani isterdik ki keşke o dorse kapaklarında ince bir ayrıntı görüntüsü olsa bir de o dorse kapaklarını açmak için boylamasına gelen ince uzun borular belirgin olması gerekirdi diye düşünüyorum. Keşke sadece yan kapakla olsa…

2 Beğeni

Bunlardan Türkiye dışında satışı yok biliyorsun değil mi? Standard falan dorse değil bunlar, bildiğin Türkiye dorsesi.

Ben de standard dorse yok deyince düşünüyorum ne…

4 Beğeni

varsa da muhtemelen trdeki firmaların kalan dorseleri ya da alıp sürekli taşıdıkları dorseler olabilir. ama tırsan dlc ile artık olur demi? :heart_eyes:

3 Beğeni

Dorselerin arkakapakları nasılsa öyle zaten. Her firma arka kapağının tasarımını farklı yapar. Krone ile Schwarzmüller farklıdır, Tırsan ile farklıdır, Schmitz’de farklıdır. Hangisinden bahsettiğimizi bilirsek, bakabiliriz sorun varsa…

3 Beğeni

Türkiye dışında satışının olmadığını bilmiyordum bilgilendirdiğin için sağol abi ama madem krone nin böyle bir dorsesi var keşke dlc de olsaydı bari neyse sağlık olsun

1 Beğeni

Her şeyi yasal düzenlemelere uygun yapıyorlar. Rastgele değil.

Tam olarak yasallıkla da değil de, Türkiye dışında kimse talep etmiyor diyelim o kapakları perdeli dorselerde. Yani Avrupa’da böyle bir talep yok. Dorsenin tipine göre yük alırlar.

6 Beğeni

Kassbohrer Maxima, Avrupa’da çok fazla olmasada biraz yaygın bir model

12 Beğeni

Bak Avrupa’daki hali nasıl ama :smiley:

4 Beğeni

Evet, dediğiniz gibi o model en yaygın olanı, ama yandan kapaklı olanlarda yok değil yani :slight_smile: Genelde Slav ülkelerinde kullanılıyor. Bayağı Nadir tabi, 20 ilandan sadece 1-2 tanesi yandan kapaklı.

6 Beğeni

şunu fark ettim scs gerçektende emailleri dikkate alıyormuş

20 Beğeni

Arkadaki perde bir mesaj içeriyor :grin: