ETS 2 - TIRSAN DLC (ana konu)

Bu perdelide yan eteklikler bitmiyor ya

2 Beğeni

:tr: :tr: :tr: :tr: :tr:

5 Beğeni

10 Beğeni

Hayırlı Uğurlu Olsun TIRSAN’a kavuştuk :slight_smile:

9 Beğeni

Şahsen frigolu dorseyi çok beğendim. Türkçe etiketlere kadar eklemişler helal olsun.
Satın alanlara da hayırlı olsun.

10 Beğeni

Türk firması TIRSAN‘ın DLC çalışması Euro Truck Simulator 2 için yayınlandı. Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılına armağan edilen TIRSAN Dorseleri DLC içeriği özel yayında oyuncularla buluştu.

https://www.simulasyonturk.com/ets-2-icin-tirsan-dorseleri-dlcsi-yayinlandi/

yarın öğlenden sonra normal videoyu hazırlarım. yayında anlatılanları da özet geçeceğim.

9 Beğeni

Olay bu.

5 Beğeni

13 Beğeni

Lutfen DLC olmayan araclari DLC konusunda gosterip insanlari yaniltmayalim. Anladik 5 kapili celik versiyonu seviyorsun.

8 Beğeni

4 kapakli dorsede tek boya olmasına rağmen aksesuarlarda boyalı seçeneğini var? (Boyama sadece bir tane beyaz renk var. Boyalı olan da normal olanı ile aynıdır.)

Banlanan arkadaşın ahı tuttu galiba.

2 Beğeni

Aliminyum ve çelik kasa. Boyama secenegi verilmiyor Tırsan’da. Onlar nasil isterse o…

6 Beğeni

@SiSL Hocam merhaba size bir şey sormak istiyorum ; Scsnin yük güncelleme gibi bir durumu olacak mı özellikle açık dorse konusunda sizinde bildiğiniz gibi pek fazla yük seçeneği yok. Bu konu hakkında herhangi bir çalışma söz konusu olacak mı acaba? Diğer dorse paketlerinde açık dorse yüklerinde birçok seçenek mevcut.

Daha DLC’yi alamadım ama bugün oynarken dikkatimi çekti DLC sahibi olmamama rağmen trafikte dorseleri görüyorum.

8 Beğeni

Güzel pazarlama :smiley:

4 Beğeni

haritalar hariç bütün DLC dosyaları satın alınmasada pclere yükleniyor yani ürüne sahipsin kullanım lisansın yok, dosyalar yüklenmese mp oynarken eski tmp sürümlerinde olan karton çizim temsili parçalar görünürdü

4 Beğeni

Merhabalar; belki konu yeri değildir bilmiyorum fakat bir sorunumum var ; Sabah saatlerinde yeni çıkan dlcleri satın aldım.Kütüphanede görünüyor steamda sağ tik yapınca dlcler bölümünde görünüyor fakat oyunda gözükmüyor.Bu sorunu nasıl çözebilirim ? Dlcleri aktif etmek için üzerine tıklayınca steama yönlendiriyor ve orada da kütühanede bulunduğunu belirtiyor.

1 Beğeni

steam dosya doğrulamayı çalıştır aktif olmazsa steam dlc listesinden devre dışı bırakıp tekrar etkinleştir

Bahsettiğiniz uygulamayı yaptım fakat sorun hala devam ediyor.

Yeni yayınlanan ETS 2 TIRSAN Trailer Pack DLC’si için T.SCS perdeli dorse modelinde kullanabileceğiniz
:tr:Türkiye Cumhuriyeti 100. Yıl boya işini indirebilirsiniz. :point_right:
https://www.simulasyonturk.com/ets-2-tirsan-perdeli-dorse-icin-turkiye-cumhuriyeti-100-yil-boyasi/
#TirsanTrailers

@JetsGo

7 Beğeni

world of trucks hesabından oynuyorsan siteye gir dlc ekle kısmında eklenen dlcleri hesaba kaydetsin belki düzelir