ETS 2 - TIRSAN DLC (ana konu)

Genel olarak Trakya’da çekildi diyelim.

1 Beğeni

selçuk abi düzeltildi mi bilmiyorum ama modsuz profildede denedim 1.48.5’de manın led farları ilk geldiğindeki gibi tekrardan halojene dönmüş hata olmuş sanırım, feedback veriyim dedim ( şimdi girip baktım bende hala öyle)

2 Beğeni

Gayet şık bir hareket SCS’den. Emeği geçenlere teşekkürler.

4 Beğeni

muratbey 2 çok yakında vizyonda

1 Beğeni

Bu arada neden Cuma Cumartesi ve Pazar hic deployment yapilmaz?

Cunku olur da yeni bir sey ekledigin sey, bazi kullanicilar icin patlar ve haftasonlarini mahvederse, buna hemen mudahele edilemez, duzeltecek adamin da tatili sonucta…

En buyuk nedeni budur.

13 Beğeni

Zaten çıkması gerekiyordu. Çünkü sabrımız can çekişti. SCS abarttı yani.

Cuma günü deployment yapıp yapmama kararı aslında şirketlere bağlıdır. SCS Software böyle karar almış. Sağlık sektöründe çalışan yazılım şirketleri çıkan acil sorunlara bağlı olarak cuma günü deployment yapmak zorunda kalabilirler.

Sektörünüz sağlık değilse cuma deployment yapmamak en doğrusudur.

2 Beğeni

Neyse o kişi artık yazamayacak. Bugün özellikle kudurmasının sebebini zaten anlıyorsunuzdur. Özel günlerde bir haller oluyor. Geçenki konuda zaten kendini belli etmişti. Artık tahammül edemeyiz. TIRSAN konusunu da troll mesajlarıyla yeterince kirletti. Verilen cevaplarla birlikte hepsini kaldırıyorum. Erdoğan’ı bile sevdiğini sanmıyorum. :slight_smile:

19 Beğeni

Diğer dorse dlclerinin çıkışlarını takip etmiyordum. Tırsan dlc’si harita dlcleri gibi yarın saat 20-21 gibi mi çıkar yoksa daha erken saatlerde çıkma ihtimali var mı?

1 Beğeni

Sonsobabukucu yarın erken saatlerde çıkar harita dlc’si değil ama genel olarak gene saat 8 kadar oynarlar sonra dlc çıkar scs software yayınları böyle

Teşekkür ederim

Mesai Çıkışı Yeni Dorseleri Teslim Alırız Artık :sweat_smile:

3 Beğeni

https://twitter.com/SCSsoftware/status/1718704254691443110

Yarın akşam 19:00’da TIRSAN özel yayını var. Yayın sonunda yayınlanacak. Bizim yayın ise 17:30 civarı başlayacak çünkü diğer gelişmeler de var. :slight_smile:

15 Beğeni

image image

Avrupada 29 Ekim Pazar günü saatler 1 saat geri alındı. Biz değişiklik yapmıyoruz.

CEST → Orta Avrupa Yaz Saati (Bizden 1 saat geri)

CET → Orta Avrupa Saati (Bizden 2 saat geri)

@HasanOfke, Gönderide yazıda CEST, görselde ise CET belirtilmiş. Şuan CET kullanıyorlar.

YAYIN SAAT 20:00’DE OLACAK!

3 Beğeni

:stuck_out_tongue: akşam için hazır mısınız gerçekten?
acaba şu an neredeler? :see_no_evil: :hear_no_evil: :speak_no_evil:

7 Beğeni

Yayın saatin aynı mı yoksa sende değiştirecekmisin.

https://twitter.com/sislamoglu/status/1718918633684865204

fabrikadalar :d çekimler yapılıyordur.

@Londralibulent_Bulen 18:30’a doğru açarım. Şimdi haberleri gireceğim. Ama öncesinde direkt bir video ile 1.49’un olaylarını anlatsam güzel olurdu. Bugün başka işler de var çok yoğun ama ETS 2’ye ayırdık.

11 Beğeni

Tartışmadaki arkadaşın şu anki halini merak edenler için kafatası anotomisi posteri:

2 Beğeni

https://twitter.com/mistrcenda/status/1718958592005431501

mr.cenda çekimlere başlamış

22 Beğeni

Ben şimdi Pazartesi sendromuna kapıldım. Nasıl oynayabilirim ki? :joy:

7 Beğeni