ETS 2 - TIRSAN DLC (ana konu)

Tırsan hesabına artık kimse uyandı nihayet :smiley:

@ugurekc dosyalar dursun zaten o da önümüzdeki sene gelir :smiley: dsfsdfdsf

9 Beğeni

üsenmedim cıkardım :smiley: tırsan perdeli dorseler için şema

çözünürlük ile ilgili sorun vardı güncelledim;
https://drive.google.com/drive/folders/1f3K2WwPZP67UdN_og1y2X5KmPAK6NCkU?usp=drive_link

5 Beğeni

Hocam bu orijinal şablon mu yani ? Bir de çizgiler neden kalmış siz mi uğraşmadınız yoksa hep mi kalıyor ?

Aradığım buydu, pek anlamadığım için kendim bulamadım teşekkürler.

1 Beğeni

Perdeli modelde açıklıklar ve kaplamadaki uvlerde kesilmeler var,nazarlık diyelim.Umarım kısa sürede düzeltilir.

5 Beğeni

Boyanabilir üstyapısı olan dorselerin şablonları
image

Bu sablonlari nerden buluyorsunuz ?

Mod işiyle uğraştığım için çıkartma gereği duydum.

Tırsan dorselerine çevrimiçi yük (WOT) alamıyorum, (hiçbir şehir’de yük gözükmüyor) böyle bir sorun yaşayan var mı? Oyunda mevcut olan başka dorseler ile veya çevrimiçi normal wot yükleri baktığımda çıkıyor.

ben alıyorum ancak cruising west balkan etkinliğini yapınca saymıyor. 2 tane hiç yük almadığım şehirden başka şehire yük taşıdım saymadı.

1 Beğeni

zamanında heveslenerek beklediğim DLC’yi şimdi uzaktan gülümseyerek izlemekte varmış… :smiley:

1 Beğeni

Bir gariplik var ama çözemedim bende…

içeride düzeltildi

1 Beğeni

niye ki hayırdır?

3 Beğeni

Detaylar güzel yapanların ellerine sağlık.

7 Beğeni

Arka farlar güzel gözüküyor.

8 Beğeni

@SiSL
Sks damperli dorsede UV problemi var. Kırmızı kutu içine aldığım yerleri düzgün renderlemiyor. İki tarafta böyle. UVyi blenderda orjinal model üzerinden aldım.

Üst kısmın uvsi bir alt bölümün uvsi ile iç içe geçmiş durumda. Aynı şekilde yanların arka kısmı da öyle.

UV →

Blender model görüntüsü → (Modeldeki gibi olması gerek. Ama oyunda öyle göstermiyor.)

3 Beğeni

şunu tırsan dorsesine yapacak bir babayiğit var mı? bizde hep firma var böyle şeyler yapan görmedim.

foto: @ TalipGulbay
Imgur

5 Beğeni

Tırsan SCS’ye Avrupa şartlarına uygun olan bu perdeli dorsesini neden göstermedi?

1 Beğeni

Açıkçası bende şaşırdım olmamasına şahsen ben kesin gözüyle bakıyordum bu perdeliye

1 Beğeni