ETS 2 - Special Transport DLC'si Ana Konu

buda farklı bır vıdeo

Eğer öyle bir durum varsa bence hepsini birden indirimli fiyatla hiç sahip olmayanlara sunabilirler.Ağır yük için böylece kitle artmış olur,hem de hiç sahip olmayanlar makul bir fiyatla hepsine sahip olabilir.Şahsen ben son çıkmış olan Ağır nakliye paketini kısa bir süre önce edindim.Ama tabi bu özel nakliye olayı çok farklı bir durum.Hem ilgi hem kitle çeken cinsten. :wink:

elemanın video da hiç italya da iş yok ? yıkarız lan scs italya ya getirmezsen. special dlc yi… :smiley:

Abi Fransa DLC’sinde bile az rota var. Ve sanırım en uzun rota Oslo-Stavanger arasıymış.

1 Beğeni

sanayi ülkesi italya da taranto ne güne duruyor. dayaklık SCS.

3 Beğeni

izleyin beyler

2 Beğeni

Su anda hali hazirda yok ama sonradan getircekler guncelleme yaparak :smile:

1 Beğeni

zaten hızlar 40-50 civarı olacağı için yolun kısa olması bence durumu pek değiştirmez ortalama uzaklıktaki standart bir yükü götürme süresine denk olacaktır bence.

neyse bakalım sordum ne zaman gelicek diye :smiley: ambargo vs. kalkmış belli

Geç kalmışsın o zaman abi :smile:

videolar normal yayıncıya ait değil

tır kac beygır bılmıyorum ama canlı yayındakı adam yokusta kaldı zor kalktı yokusta

selçuk abi yayın acıcak hazır olun beyler

Pazartesi kesin gelecek ama Pazar günü de gönderebilirim dedi Prag dışındaymış yine :smiley:

Bu DLC çıkınca mod olarak dorse eklenebilir değil mi? Prefabrik ev de taşımak isterim :slight_smile:

Büyük ihtimalle evet .

Hacı bi sorum varda :grin: fiyat ne olur bilgin varmi.
İtalya gibi %15 indirim gibi yaparlarmi :rofl:

10-15 arası olur fazla bır sey olacagını sanmıyorum

Heavy Cargo Pack ilk çıkışında %10 indirime girmişti 12TL iken 10.90 tlden alıyorduk yanlış hatırlamıyorsam.

1 Beğeni