ETS 2 - Special Transport DLC'si Ana Konu

sollama yok sanırım yani ona ihtiyacımız yok çünkü yavaş gidiyoruz ve öndeki eskort yolu açıyor diğer yapay zeka araçları da buna göre spawn olur yürür

1 Beğeni

Sıra geldi buna :smiley: SCS üstesinden geliyor be … yürü be scs

1 Beğeni

Hissediyorum 29 Aralık da Special Transport Varrrr!

2 Beğeni

Special Transport için mi bu Gişe acaba :smiley:
haritadaki yerinide ekledim

3 Beğeni

Zaten 17 özgün güzergah olacağı için gişe olmayan yerlerden geçiyor olabilir ama oda olabilir gişelerin o tarafı dlc geldikten sonra aktif olabilir belki :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

O ana harita için, İtalya’daki tüm gişelerde yan tarafta kapalı yol var farketmişsindir. O yolların bariyerleri harita editöründe açık oluyor, oyun esnasında kapanıyor. Yani İtalya’da belkide tüm yollarda güzergah yapılabilir.

3 Beğeni

ya olmadı fransada yaptığımız gibi gişenin yanındaki boşluktan sızarız :smiley:

1 Beğeni

muhtemelen transporter açacak buraları

3 Beğeni

Special Transport için hazırlanın bence :smiley: ona da çok yakında başlıyorum.

4 Beğeni

Test sürümünü mü aldın Hasan ağbeeeeeee.

Bu kadar gır gır şamata yeter !

2 Beğeni

şimdi gelelim bunun fiyatına :laughing: ne kadar fiyat olur. 10 tl olurmu? :rofl::joy:

Fiyat ve tarih konusuna hiç girişmeyin bence suyu çıkıyor!

1 Beğeni

yeniden okuyunca daha büyük bir şey geliyormuş gibi oluyor :slight_smile:

1 Beğeni

12 Tl olur diye düşünüyorum tarih konusunda yorum yapmayacağım çünkü yıl başından önce hatta christmasttan önce yani 25 aralıktan önce çıkacağı kesin…

Yılbaşından önce çıkacağı kesin mi? Kesin ise bunu nerden biliyorsunuz? Bunu İtalya’dan daha çok merakla bekliyorum. Tarihini bilmek çok güzel bir duygu.

Yılbaşında Special Transport DLC sahipleri için bir Etkinlik olucak WOT da ona dayanarak söyledim ama belli olmaz yetişmezse etkinlikte olmaz…

3 Beğeni

İnşallah yetişir. Çok heyecan verici bir DLC gelecek.

Başarımlar açıldı…

3 Beğeni