ETS 2 - Special Transport DLC'si Ana Konu

İtalyayı alamadım ama bunu alacağım kesin

1 Beğeni

Euro Truck Simulator 2 - Special Transport DLC’si Çıktı!
Eskort araçların eşlik ettiği özel nakliye konvoyları…

2 Beğeni

20 mb :smile: hadi bakalım herkese hayırlı olsun :wink:

1 Beğeni

ilk iş hadi hayırlısı,baştaki animasyonda güzel olmuş =)

2 Beğeni

Bende aldım ama askerdeyim askerde çarşıda internet cafede denicem artık :smile:

1 Beğeni

namussuz yola sıgmıyor alışmışız saga sola rahat rahat gitmeye :joy:

3 Beğeni

yol kapatıldı,eskort bizi bekliyor tabi dönebilirsem :grinning:

1 Beğeni

Euro Truck Simulator 2 Cargo Bundle on Steam bundle olarak 10.20tlye denk geliyor almak istiyenlere duyurulur.

2 Beğeni

İlk iş İlk Macera Ets Artık Çok Lüks :slight_smile:

3 Beğeni

Promods(V2.25)'da çalışır mı acaba ?

Trajection’lar ile ProMods yapımcılarının rota ayarlamaları gerek. O yüzden önümüzdeki birkaç ProMods güncellemesinde çalışmaz.

2 Beğeni

Beyler mp proje yönetici bir yazı yazdı ingilizce anlayan anlayana
Due to the complexity of the situation of how the content of this DLC operates, it is possible that support for this specific DLC will take a long time, or in worst case scenario won’t be supported at all.‘’

Kısaca destekleyebilirler fakat bu çok zamanlarını alır ya da kötü senaryo olarak DLC desteklenmez.

1 Beğeni

Desteklemeleri en büyük hata olur.

Şu ana kadar 1 sefer attım. Gerek karşıdan gelen araçlara karşı eskortların baskı yapması;bitiş çizgisinde kenara çekilmeleri;başlangıç animasyonları;ara ara polis,gazeteci,çalışanların yollarda gözükmesi güzel olaylar . Kendilerini aştılar iyice güzel çalışmalara imza atıyorlar.
Öte yandan bilmiyorum belki sadece bende oluyordu ama bitiş çizgisinde siz parkederken arkadan gelen eskort aracı yaklaştıktan sonra kayboluyor bir anda … veya arkadan gelen eskort aracı çok zik zak hareketlerle gidiyor o göze çok batıyor. Son olarak belkide hızlı döndüğümdendir ama virajlarda çekici fernbustaki gibi yatıyor izlenimi veriyor. Bu üçünün haricinde yapılan iş muazzam…:slightly_smiling_face:
Benim bu dlc ile ilgili yorumum budur.

1 Beğeni

şimdi video çekmeye başlıyım

3 Beğeni

İlk işimizi aldık hayırlı olsun :relaxed:

1 Beğeni

Ortalık toz duman…

4 Beğeni

3 Beğeni

Dün akşam üstü pek inceleme fırsatım olmadı. Bu yükler belli bir rotalarda mı oynanıyor? Bir iş yaptım aynı iş ve diğerleri yine aynı yerde gözüküyordu. Ayrıca İtalya’da da bu işten bulamadım?