ETS 2 - Special Transport DLC'si Ana Konu

Benim gibi izlemesi daha keyifli diyenlerdenseniz buyrun…

çALINTIDIR.

1 Beğeni

Sisli amcamdan çalmıssın çALINTI de bari Kappa

1 Beğeni

Hoaydaa kardeşim maksat millete faydalı bilgi resim videolar paylaşmak… Kimin ilk paylaştığının ne önemi var moruq ^^

1 Beğeni

ossun yine de (ç)alıntı

1 Beğeni

special transport için yük tavsiyesi…

3 Beğeni

o kadarcık bu kadar büyük vinç gibi gerek varmı

Aradan geçen sürede bir sürü yeni rota eklendi. Son güncellemeyle de aşağı yukarı her yerde var. Baltık ülkelerine de destek geldi. Finlandiya’da Pori şehrinden Helsinki’ye alabiliyorsunuz. Rusya’da ise St. Petersburg’dan alıp limana götürüyorsunuz. Ama ilgi yok. Ben de giremiyorum. Hepimizin sevindiği o yapay zeka refakatçi araçlar bizi yavaşlatıyor :smiley: Heavy Cargo Pack DLC’si için yeni yükler gelse güzel olurdu bunu Broshuis paketi ile beklemiyor değilim aslında :smiley:

5 Beğeni

Refakatçi araçlar dibimizde dolanmaktan pek bi işe yaramıyor diye böyle yükler almayı bırakmıştım böyle düşünen tek ben olmadığıma sevindim :smiley:

Neyse ki bunun modu varmış her yerden Heavy Cargo çıkabiliyor, refakatçi araçlar bulunmuyor ve daha çeşitli ağır yükler var :smiley:

Road to Black Sea DLC sinde special transport güzergahları da olacak mı acaba, özellikle de Trakya’da ??

gerçekte Romanya Bulgaristan ve bizde Special Transport olayı yokmuş gelir mi bilinmez

Olur mu? Türkiye’de bir sürü ağır nakliye firması var.Proje yükleri falan da taşınıyor eskortlu.

Türkiye için verebileceğim en güzel örnek Hareket Nakliyat.

4 Beğeni

Aynen belgeseli var Lüleburgaz’a taşıyorlar.

2 Beğeni

Gerçekte var da DLC’de şimdilik yok.

1 Beğeni
1 Beğeni

wotr de çıkmıyor bildiğim kadarıyla o yüzden 5 10 kez aldıysam aldım… modifikasyonlar işe yariyor işte çakar tepe falan…

ETS 2’nin 1.38 güncellemesi ile Road to the Black Sea için yeni Special Transport DLC rotaları geliyor. https://www.simulasyonturk.com/ets-2nin-1-38-guncellemesi-ile-road-to-the-black-sea-icin-yeni-special-transport-rotalari-gelecek/

5 Beğeni

1 gönderiler var olan bir konu içinde birleştirildi: Euro truck si̇mulator 2

Uzun zamandır yerli ağır nakliye viodesu arıyordum.Alın biraz gaza gelin :D:D

2 Beğeni