ETS 2 Screenshots [Part 2]

Aaa, ücretli mi yaptı artık modlarını o? :smiley:

Çoktandır öyle :smiley:

Fransa’ya doğru…

24 Beğeni

Güzel. Uzun dorseyle sıkıntı oluyor biraz.

Almanya dönüşü arabamızı garaja çektik 45 saat istirahat vereceğiz. Bu sırada reklamcıya sipariş ettiğimiz şirket çıkartmaları hazırlanmış. Önce arabayı iç dış bir güzel yıkadık ve çıkartmaları yapıştırdık. Artık yeni bir servise çıkmaya hazırız.

Imgur

Yeni yükümüz 18 ton taze balık, istikamet Barselona. Yolumuz uzun ve yük acil mecbur çift şoför gideceğiz.

Imgur

26 Beğeni

I’m done. :ballot_box_with_check:

30 Beğeni

19 Beğeni

Batarken ufuktan bir akşam güneşi…

19 Beğeni

36 Beğeni

Dashboard da mı modun içinde yoksa o ayrı bir mod mu?

17 Beğeni

Modun içinde dahil Facelift 2018 diye geçiyor interior onu yapınca dashboard da değişiyor kabin içi ile birlikte.

1 Beğeni

14 Beğeni

Polonya’da ki şubemizden Londra’ya 20 ton portakal taşıyoruz. Zorlu süreçlerden geçtiğiimiz için R420 ve 500S’i satıp 2.el R 730 almıştık. Polonya’ya tekrar geldiğimde babam 730’u getirecek ben ona geçeceğim babamda 520’ye. Gitmeden depoyu fulledim ve yatacağım. Yarın zorlu bir gün olacak.

24 Beğeni

24 Beğeni

Şimdilik kısa mesafe çalışmaya devam.

25 Beğeni

Uzun bir aradan sonra Edirne (Türkiye) - Naantali (Finlandiya) seferine çıktık kendi aracımlayım :slightly_smiling_face: Kozloduy (Bulgaristan)'da mola verdim bir gece uyumak şart oldu sabah erkenden devam edicem malum 18 ton balık beklemez :innocent:

17 Beğeni

17 Beğeni

SAYILI GÜNLER TÜKENDİ, YOLUN SONU GÖRÜNÜYOR…

12 Beğeni

16 Beğeni