ETS 2 Screenshots [Part 2]

31 Beğeni

Çok başarılı olmuş, ellerine sağlık. Keşke scs şu güneş yanığı gibi görünen renkleri düzeltsede, sarıyı ve kırmızıyı tekrar kullanabilsek :slight_smile:

6 Beğeni

20 Beğeni

22 Beğeni

Özet

Saatler kalmışken ben de paylaşayım madem. Yaptığım hem ilk skin hem ilk mod. Sıfır beklenti ile katıldığım için benim için işin en iyi yanı skin ve mod yapmayı öğrendim. Mod yapan insanlara ne kadar saygı duyulması, yaptığı işin ne kadar takdir edilesi olduğunu anladım. Sadece skin’i mod olarak oyuna aktarmaya çalışırken bile depresyona giriyordum. :laughing: Muhtemelen ilk tecrübem olduğu için bana çok spesifik geldi. :laughing:

Ayrıca içimizden katılan herkese şans diliyorum. Bizden olsun kim olursa olsun! :clown_face:

30 Beğeni

Teşekkürler güneş yanığı olayı çok canımı sıktı Selçuk abi düzeltilecek demişti ama 1.41’e kaldı galiba :neutral_face:

2 Beğeni

@zekergezer Ellerine sağlık, ilk yapılan bir skine göre fazla profesyonel olmuş :smiley: piyasadaki diğer kişilere taş çıkartır :smiley:
@HetriX Valla bende bekliyorum, umarım 1.41’e kalmaz :slight_smile:

10 Beğeni

Çok teşekkür ederim güzel yorumların için. :pray:t2: Adobe programlarıyla çok içli dışlıyım ama mod yapımı konusunda kör cahildim. Onu da aşmış oldum yani tamamı olmasa bile kısmen. :laughing:

5 Beğeni

17 Beğeni

29 Beğeni

Aracımızı temizledik jantları parlattık,yükümüzü yükledik şimdi istikamet Paris :wink:

24 Beğeni

30 Beğeni

Bu da benden olsun :smile: 5 Finalistin 5’inin de Türk olması dileğiyle…

31 Beğeni

26 Beğeni

o midilli şasi nin link i varmı 1.40 için

22 Beğeni

12 Beğeni

Öncü aracımız yok,Fransız polisi bana eşlik ediyor.Feribota yetişmem lazım.

-SCS kiralanabilir ya da satın alınabilir öncü araçlar seçeneği koysa rahat ederdik…

21 Beğeni

26 Beğeni

1999 model arabaya alcoa atan adam bu işe gönlünü vermiştirr

17 Beğeni