ETS 2 Screenshots [Part 2]

Yasin çalıma ait

Ondan bundan model çalarak iş yaptığını zanneden tiplere paranızı vermeyin arkadaşlar.

4 Beğeni

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

Sete’den bindirdiğimiz aracımız Yalova’ya vardı.Dorseyi Gebze’ye kestik.Bursa İnegöl’den mobilya yüklü başka dorseyle kısa koşu Bulgaristan’da Filibe’ye ve Burgaz’a gideceğim.Kapıkule çıkış Hamzabeyli giriş.

14 Beğeni

15 Beğeni

18 Beğeni

Imgur

25 Beğeni

bertan sıkıntın varsa ulaş sana modeli kim çizmiş ne yapmışız hepsini göstereyim seninle biz konuşmuyoruz ama burda gelip arkamdan konuşuyorsun yakışmıyor ne yaptığımı ne ettiğimi facebook gruplarında an ve an paylaşıyorum ve ben senin hakkında hiç konuşmadım sende konuşmassan sevinirim burda kavgaya gerek yok seninde çok güzel modellerin var çevir paylaş herkes kullansın axorunda var hatta ben kimsenin emeğine göz dikmiyorum merak etme kendimi geliştirdim araç interior çizemesemde dorse kapağı vs ufak şeyler çizebiliyorum axor çizimleri kadir orhan demire ait kendisi senin 2 gömlek üstün bir yapımcı merak etme kimse modelini senin gibi mezara götürmüyor

8 Beğeni

Bunlarda ilerde olacak projeler hani çaldın felan dersen diye şimdiden söyleyim kardeşim yakışmıyor burda herkes emek veriyor
@HasanOfke admin diye etiketledim yanlış anlaşılmasın
AS 950 VAR DAHA BMC TUĞRA VAR VAR YANİ DAHA BURAYA ATAMADIĞIM NİCELERİ VAR

4 Beğeni

20 Beğeni

12 Beğeni

Hiç boşuna sızlanma hele ki milletin işiyle bana hiç gelmeyin gelmişsin yok şu şunu yapıyor bu bunu yapıyor diyon sen bi geç o işleri. Elin şeyiyle gerdeğe girmekten başka bildiğiniz bir şey yok bak mesela şu vebasto benim ücretli olarak sattığım Bmc Pro’ya ait.

image

Bu ne demek oluyor sen benim ücretli modelimi çalmışsın, hoşuna giden modellerimi araklamışsın, her şeyini kendim yaptım dediğin toplama işlere çakmış geçmişsin.

Ahmetle benim özel dorseye çökmüşsün mesela. Bol bol göstere göstere sağda solda videolar çekmişsin onu da araklamışsın ki bunlar hatırladığım bir kaç şey daha kim bilir neler neler çevirmişsinizdir bunları da söylüyon mu o gruplarda? Milletin işiyle para kastığını falan da atlat ki millet ona göre gelsin cebindeki parayı bağışlasın sana yok bmcymiş yok as950ymiş kafalar halen aynı :slight_smile:

Senelerce size laf anlatmaktan dilimizde tüy bitti bir iş yapıyorsanız benim ya da başkasının modelleriyle değil kendi emeğinizle iş yapın artık diye. Hele ki bana ondan bundan çala çala geldiğin seviyeyi ispatlamaya çalışma yine elin şeyiyle gerdeğe girmeye devam ediyorsunuz. Siz benim nasıl işler yaptığımı çok iyi bilirsiniz oturur ağzınızın suyunu silersiniz o yüzden bana gelip milletin reklamını yapıp beni başkasıyla kıyaslamaya kalkışma istersen. Kim olduğumu bilmeyen de gelip ötmesin bu sitede.

7 Beğeni

Akşam akşam anlık atalım diyoruz onda da telefonu düzgün tutamıyoruz

17 Beğeni

14 Beğeni

17 Beğeni

22 Beğeni

Sen kendine laf anlat bilader eğer senin bir tane bmc nmi her ne haltsa indirip oynadıysam veya açtıysam en adiyim dorse muhabbettine gelecek olursak bundan 5 6 sene öncesini diyorsun evet kullandım zaten gizli saklıda değil hatta gruba fotoda attım çünkü ahmet ile aram iyidi ama sen ortalığı karıştırdın o zaman bmc de emeği geçenlerin ismini niye söylemedin mesela umut gülbaşın ismini adamda o kadar emek verdi onları neden hiçe sayıyorsun adamın hakkını neden vermedin hani çok düşüncelisin ya ben yukarıda sana ne demişim ve hala aynı şeyleri tekrarlıyorsun biz bir ekibiz biri çizer biri toplar biri oyuna çevirir kaplama vs yukarıda attıgım modelleride hani ilerde yapacaz emek veriliyor onlarıda çaldın diye gelme diye attım yani modellerin tamamını ben çizdim diye yazmışmıyım hayır hala aynısını hiç değişmemişsin egoist tavırlarla devam ayrıca şase kısmındaki depo nerden geldi bilmiyorum ama senin bmc den felan ben almadım senin hiç bir parçanı kullanmam tüylü bez muhhabetinde senin yapmadığını yaptık ama modeli export edememiştik sende etmiştin sonra bize paralı gardaş demiştin sen iyi biri olsaydın o zaman esirgemezdin sen hatırlamassın çünkü işine gelmez neyse bunları konuşmanın bir anlamı yok artık senin kulvarın farklı benimki farklı
bana axorda hangi parça oldugunu söyle söküp çöpe atıp alan kişilere tekrar gönderecem bir tane depo için bu kadar tantana yapma zamanında senin bmc yide bana çok gönderecek kişi vardı emin ol ben istemem dedim alsam o zaman alırdım ufacık bidonun lafını yapıyorsun halen o yüzden siliyorum iban atda ücretini göndereyim kendini piyasada tek sanma (zamanında ömer satın aldığı bmcden almış yani parasını vermiş )

Abi öncelikle hayırlı akşamlar.biliyorum bana düşen bir durum değil ama burada böyle tartışmanıza gerek yok.kendi aranızda özelden halletseydiniz daha iyi olurdu.eğer yanlış birşey yazdıysam özür dilerim.kolay gelsin ve iyi geceler.

7 Beğeni

Yükleme adresinde günü gece ettik hala çağıracaklar içeri.
-10 dakika sonra telefonla aradılar, sonunda içeri yükleme alanına giriyoruz…

:round_pushpin: Innsbruck

18 Beğeni

480’e gücümüz yetmedi aldık bakalım bi T460 hayırlısıyla öderiz inşallah :smiley:

20 Beğeni