ETS 2 Screenshots [Part 2]

Yükleme adresine geldik, dışarıda bekliyoruz havanın kararmasına yakın içeri çağıracaklar.
:round_pushpin: Innsbruck

14 Beğeni

Herkese hayırlı ramazanlar :slight_smile:

9 Beğeni

@68_aksarayli bak bak iyi bak siparişe geçtim aynısından iyi bak :grin: :grin:

2 Beğeni

Scania’yı sattıktan sonra yeni araç arayışına girdik ve tekrar T-520 almaya karar verdik. Ancak daha önce aldığımız araç yeni olmasına rağmen kullanımdan dolayı bazı sorunlar açmıştı. Bu sefer aynı durumla karşılaşmamak için bildiğimiz kişiden temiz bir araç bulduk.
Resimdeki araç 2021 model ve 120 bin kilometrede, ancak o yılın ilk araçlarından ve makyajlı olmayanlarından. Geçen yaz ufak bir kaza sonucu panjur, farlar ve tampon yeni modele çevrilmiş. Kazanın ufak çaplı olmasından dolayı ona takılmadan aracı görmeye, İstanbul’a gittik. Serviste bilgisayara bağladık ve bir sorun olmayınca da aracı almış olduk.
Araç midilli ve midilli dorse ile Avrupa’ya çalışıyordu, biz konteynerde kullanacağımız için dorseyi almadık, sadece çekici İzmir’e döndük.

İzmir’e gelince konteyner dorsesine uyması için aracın lastiklerini 70 yanağa çevirdik, tako kalibrasyonunu yaptırıp dorsemizi taktık. Geçen hafta da yoğun bir şekilde çalışmaya başladık. Araçta büyük bir sorun olmadığı sürece satmayı düşünmüyoruz. Ayrıca yakın bir zamanda @kaplanemral Abimin dokunuşlarıyla aracı toplamaya başlayacağız.

23 Beğeni

karısma bende :snake:

2 Beğeni

Actros’un tasarrufu ve tatminkar konforu DMR-INT Transport ekibimizi memnun etti.

16 Beğeni

buda benden olsun.

7 Beğeni

:sweden: İsveç’te yoğun kar yağışı ve soğuk olduğundan, sefer öncesi bakımları hallettik.
Yedekte tuttuğumuz yüksek amper tepe lambalarını da taktıktan sonra İsveç macerasına başlayacağız.

:round_pushpin: Gdańsk

22 Beğeni

12 Beğeni

26 Beğeni

Tamirciye geldim.Girdim sıraya.Ne zaman çağırırsa gireceğim içeri artık.Dönüş yükü iptal şimdilik…

19 Beğeni

15 Beğeni

15 Beğeni

16 Beğeni

Zorlu ama keyifli…

:round_pushpin: Riksvägen / İsveç

28 Beğeni

17 Beğeni

11 Beğeni

Son haberden sonra hemen Renault Truck Lyon fabrikasına gittim Şahinler LT Şirketimize 20 adet E-Tech T siparişi verdim. #BirSevdadırETechT #BirSevdadırRenaultT

15 Beğeni

Diyosun :face_with_hand_over_mouth:
Imgur

18 Beğeni

@MRTHS Hocam senin Renault bayi çevreniz geniştir, bana da şöyle 5 tane E-Tech ayarlasanız… :smiley:

21 Beğeni