ETS 2 Screenshots [Part 2]

İtalya - Avusturya yolculuğumuzda,
:austria: Innsbruck şehir merkezine girmiş bulunuyoruz, teslimat adresine gidip hemen yükümüzü boşaltacağız…

23 Beğeni

Renault T şirketimize hayırlı olsun. Her tırı sürdüğüm gibi bunu da bir aksilik olmazsa 10 bin km sürüp şoföre devredeceğim.
(Şarj istasyonları nisanda gelicek olan E-Tech T ler için kurulmuştur.) #BirSevdadırRenaultT

23 Beğeni

18 Beğeni

Yenilenen yüzümüzle ve filomuza kattığımız yeni araçlarımızla Kaplan Lojistik için son 3 ay… :shushing_face:

19 Beğeni

12 Beğeni

18 Beğeni

İtalya - Avusturya yolculuğumuzun sonuna geldik,

Innsbruck sokaklarında şirket için, tablo yapıp asmalık güzel fotoğraflar çektiriyoruz.

Teslimat için içeri girdik, yükümüzü vinçlerle beraber 1 saate indirecekler.

22 Beğeni

20 Beğeni

Imgur

20 Beğeni

DMR-INT Transport

17 Beğeni

22 Beğeni

Yükü boşalttım ama araçta sıkıntı var.Dorseyi kestim.Yakınlarda tamirci var.Derdimizi anlatabilirsek yapacağız bir şeyler…

22 Beğeni

#BirSevdadırRenaultT

18 Beğeni

10 Beğeni

15 Beğeni

Yükümüzü teslim ettikten sonra avare lastiğin indiğini fark ettim, biraz hava bastık ama yine indi köpükle kontrol ettik havayı janttan kaçırdığını fark ettik. Inssbruck’da yükümüzü teslim ettiğimiz yere yakında Volvo&Renault Trucks servisi vardı hava kararmadan girip aracımızı teslim ettik.

Uzun yol öncesi hem genel bir kontrolleri de yapılacak. Innsbruck’dan Litvanya’nın Kaunas şehrine 30 tonluk Volvo iş makinası taşıyacağız.

18 Beğeni

1050 ti ile son seferimiz
#BirSevdadırRenaultT

20 Beğeni

16 Beğeni

Imgur
Imgur

23 Beğeni

14 Beğeni