ETS 2 Screenshots [Part 2]

18 Beğeni

11 Beğeni

internet ettim

20 Beğeni

:round_pushpin: İpsala

Imgur

25 Beğeni

Imgur

Imgur

18 Beğeni

18 Beğeni

16 Beğeni

Imgur

21 Beğeni

:round_pushpin: :ru: St. Petersburg | Yükümüzü alıp yola çıktık, Kraków’da yükü boşaltacağımız adrese daha yaklaşık 1600 km var.

:round_pushpin: Pskov yakınlarında aynı şirketten bir arkadaşla haberleştik, oturup bir kahve içelim dedik, o sırada da 45 pause veriyoruz.

22 Beğeni

Imgur

19 Beğeni

dostum selamlar takımın çok güzel olmuş . Bu mod 1.49 sürüm ise linkini atabilirmisin ?

B L A C K :goggles: E Y E7 5 0

23 Beğeni

20 Beğeni

21 Beğeni

:round_pushpin: :estonia: | Rusya - Polonya seferimizde, Estonya sınırına geldik. Estonya’da hava kararmadan yola devam edemeyiz, gündüz ağır nakliye yasağı var ancak sınırdan 2-3 kilometre ilerideki tır parkına kadar gidip yatacaktık. Düşündüğümüz gibi olmadı Luhamaa sınır kapısında polis bizi parka çekti, akşam yola devam edersin, gel bakalım sen şöyle parka dedi. :smiley:

:round_pushpin: :lithuania: Gece, Estonya sınırından yola çıkıp, Estonya ve Letonya’yı bitirip Litvanya sınırına geldik. Sınırı geçince ilk petrolde durup hem takograf’da ülkeyi değiştirip hem de 45 pause verdik. O sırada mazot alıyoruz, mazot dolarken içeri benzinliğin marketine girip 6 €’ ya bir günlük otoyol vinyeti de aldık.

16 Beğeni

V8 ile özümüze dönelim.

21 Beğeni

Imgur

18 Beğeni

18 Beğeni

Daha önce yaptığım aracın boyasını renklendirilebilire çevirdim, modlu parçaları deneme amaçlı düz renk yaptım.

13 Beğeni

Antrepo pozu :wink:

Imgur

16 Beğeni