ETS 2 Screenshots [Part 2]

:cloud_with_snow:

19 Beğeni

Imgur

16 Beğeni

20 Beğeni

14 Beğeni

1080p’ye yeni geçen masum köylü.

7 Beğeni

21 Beğeni

İstanbul —> Üsküp

18 Beğeni

Imgur

20 Beğeni

13 Beğeni

Bu haftanın başında, pazartesi günü yine yoldaydım, Scania’ları aldığım galerici aradı ve elinde bir Renault Premium 460 olduğunu, dorsesi ile beraber makul bir fiyata vereceğini söyledi. Önce aracı alamayacağımı söyledim. Ancak uzun zamandır bir arkadaş ile araçları birleştirip birlikte çalışmayı düşünüyorduk.
Böyle bir araçta denk gelince kaçırmayalım, işimizi birleştirelim dedik. Salı günü de gidip bu aracı aldık.

Aksaray’a dönünce evrak işlerini yapıp ortaklığımızı başlattık. Benim 2 Scania’nın dışında bir tane Scania R400, bir tane 2019 model F-Max, bir tane 1851 Actros L ve ortak aldığımız Renault var. Ancak Actros bir kaza geçirmiş, serviste komple kabin değişmiş. Dorse olarak ise 2 tane damperli, bir tane kapaksız sal kasa ve bir tane de silobaz dorse bulunuyor. İlerleyen günlerde de tüm araçlarda tenteli dorseye geçeceğiz. Benim kırmızı R450’yi ise çalıştığı sebze işinden ayırmayacağız, sabit Antalya-Karadeniz seferlerinde devam edecek.

Benim S500 hariç diğerlerini eksiklerini tamamlamak için çarşambadan beri boş beklettik, bugün ise iki Scania yola çıktık. Dorseleri değiştirince de firmanın ismini belirleyip reklamcıda araçlara yazı yazdıracağız.

27 Beğeni

23 Beğeni

Ford Fmax’i modifiye edip şoföre verdim . Renodan başka marka tırı fazla kullanamıyorum :grin:

15 Beğeni

19 Beğeni

19 Beğeni

16 Beğeni

Konu görüntülenme sayısı 200 bini geçmiş. :smiling_face_with_tear:

7 Beğeni

nice 200 binlere inşallah :joy:

4 Beğeni

Imgur
Imgur

20 Beğeni

Bundan sonra bu koca oğlanla beraberiz, Estonya’dan Rusya’ya 47 ton Transformatör taşıyoruz.

17 Beğeni

19 Beğeni