ETS 2 Screenshots [Part 2]

25 Beğeni

Yaklaşık 1.5 ay önce şirkete 2. Aracımı almıştım. 1 ay boyunca Sütaş’ta işe devam ettik ancak geçen hafta başında bu araca sal dorse aldım.
Bu sürede araçta bir sıkıntı yoktu ama çarşamba gününden beri ekranda arıza veriyordu. Serviste bilgisayar bağladılar, arızayı sildiler, olmayınca yeni bir beyin taktılar ama sıkıntı devam ediyordu. Bir de başlarda yakıt tüketimi %27 civarındayken son zamanlarda %35-36 gibi yerlere geldi. Bu durumlardan dolayı aracı satmaya karar verdim.
Man’da da durum aynı gibiydi, hem kilometre 750 bini geçmişti hem de araç arıza açmaya başlıyordu. Durumlar böyle olunca iki aracı da satmaya karar verdim.

@kaplanemral Abim ile araç arayışına başladık, ve Tokat’ta bu iki Scanıa’yı bulduk. Araçlardan biri 2019 model S500, diğeri de 2017 R450. İkisi de satan galericinin kendi aracıymış. Aradık, konuştuk, elimizdeki iki aracı verip bunları almak için anlaştık. Dün sabah Aksaray’da çıkıp Tokat’a gittik. Takastan sonra da geri döndük. Yarın temizlik yaptıktan sonra yeni yılda işe başlayacağız.

23 Beğeni

12 Beğeni

14 Beğeni

ağır bakımlarımız tamamlandı ! artık yola çıkmaya hazırız…

13 Beğeni

:round_pushpin: :czech_republic:

18 Beğeni

21 Beğeni

V8 :dash:

17 Beğeni

Eve az kaldı.Herkesin yeni yılı şimdiden kutlu olsun…

18 Beğeni

Şöyle fırsatı bulmuşken bir iki sefer attım, hafta sonu terapisi :white_heart:

17 Beğeni

Imgur

20 Beğeni

25 Beğeni

Göklerin kraliçesi olan Boeing 747 ile yeni yılımıza giriş yaptık herkese mutlu yıllar! :tada:

30 Beğeni

24 Beğeni

ücretli mi mod?

Driving to sunset :city_sunset:

22 Beğeni

1 senedir foto atmıyorum :grin:

#BirSevdadırRangeT

21 Beğeni

17 Beğeni

#BirSevdadırRangeT

21 Beğeni

Traktörü verdik, kepçeyi aldık.