ETS 2 Screenshots [Part 2]

16 Beğeni

Imgur

16 Beğeni

14 Beğeni

12 Beğeni

11 Beğeni

15 Beğeni

Imgur

19 Beğeni

eut2_hq_65738bec

20 Beğeni

Pazartesi günü işe başlayan yeni aracımız şoförü ile İzmir’e 2 sefer gidip geldi. Perşembe günü akşam aracı yüklü şekilde denemek için şoförden aldım. Dün sabah ise yüklemeden sonra İzmir’e yola çıktım. 23 Ton ile 700 kilometre yolda %26 gibi güzel bir değer yakaladık. Dün akşam da yükümüzü boşalttık.
Konya Organize Sanayi Bölgesi’nin girişindeki bariyer ön güneşliği kırdı, bir de yolda ön plakalık kırılınca plaka düşmüş. Bugün sabah 5. Sanayi Sitesine gidip kırılan güneşliği değiştirdim, arka plakayı da şimdilik öne taktım. Sanayiden çıkınca aracı kamyon garajına çektim. Öğleden sonra @kaplanemral Abim geldi. Sağolsun arabanın projesini de çizdi, yakın bir zamanda dorse aldıktan sonra aksesuar yapacağız.

24 Beğeni

eut2_hq_6574ff78

26 Beğeni

20 Beğeni

E hani nerede sütaş skini nasıl sütaş tırı bu?

Imgur

11 Beğeni

Gökbora Lojistik ile son seferimizi yaptık ve tırımızı Maribordaki evimize çektik.

#BirSevdadırRangeT

17 Beğeni

19 Beğeni

:saluting_face:

23 Beğeni

DAF XD ile ilk yolculuk…

12 Beğeni

Yükü şantiyeden aldım ama daha şu yokuşu çıkana kadar bütün yolu gitmişim gibi yoruldum.

16 Beğeni

Gökbora Lojistikle olan 10 bin Km’lik işbirliğin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Aracımızın ve dorsemizin tüm kaplamalarını söktük. Mars Lojistikle işbirliği yapmak üzere Zargebten İstanbula doğru yola çıktık.

#BirSevdadırRangeT

18 Beğeni

gerek yok abi Reno kendi ayarında güzel projemiz var o kadar :slight_smile:

2 Beğeni

Seninle şöyle…

12 Beğeni