ETS 2 Screenshots [Part 2]

Yaklaşık 2 ay önce ilk aracım olan Man TGX 470’i almıştım. Sonra ikinci aracı almak için çalışmaya başladım, geçtiğimiz hafta da satılık araç ilanlarına bakarken Bursa Koçaslanlar’ın kış için kampanya yaptığını, ve araçların fiyatlarına indirim yapıldığını gördüm. Satış görevlisini aradım ancak indirimlerin 1 haftalığına geçerli olduğunu söylediler. Ayrıca belli bir peşinat verince kalan parayı taksit yapabileceklerini söylediler. Ellerindeki araçları sordum, Ford F-Max, Renault Premium 430 ve bir tane Range T 520’nin bu kampanyaya dahil olduğunu söylediler.

Bu haftanın başında Range T için kredi başvurusu yaptım, biraz zor oldu ama kabul edildi. Çarşamba günü akşam otobüse bindim ve Bursa’ya gittim. Aracın yanına geldim, zaten bakılacak bir tarafı da yoktu. Araç 2021 model ama 2022 Mart ayı trafiğe çıkışlı, 170 bin kilometrede. Yine de aracı inceledikten sonra notere gittik. Plakayı çıkartıp Aksaray’a yola çıktım.

Aracı aldıktan sonra bir dorse almayı düşünüyordum ama aradığım fiyatlara dorse bulamadım. Onun için bir firmaya aracı kiralamak için arayışa başladım. Aksaray’da Sütaş, sadece tırı olanlara dorse verip çalıştırıyormuş. Bir arkadaşım da orada çalışmaya başlamıştı ancak dorse alacağı için oradan ayrılacakmış. Ben de önce onunla, sonra firma yetkilileri ile görüştüm. Bana termokin dorse vereceklerini ve şimdilik sabit Aksaray-İzmir çalışacağımı söylediler. Sözleşme imzaladıktan sonra garaja gidip dorseyi taktım ancak biraz eksikleri vardı. 4 lastik değişecekti, arka tarafa bisikletlik yapılacaktı, bir de balatalar değişecekti. Dün sabahtan sanayiye gidip dorseyi bıraktım. Pazartesi günü sabah araç bir eksiği olmadan işe başlayacak.

Bugün ise yeni araç için bir şoför buldum, şartlarda anlaşınca işe aldım. Bir sıkıntı olmazsa şu an için Sütaş’ta Renault çalışacak, ileri bir zamanda da dorse alacağım.

22 Beğeni

:round_pushpin: RT301, L’Île-Rousse yolunda gündoğarken…

16 Beğeni

Fotoğraf gerçekçi ama bir şey eksik

Sütaş’ın inek deseni (sanırım teknik ismi spor muydu neydi) şeklindeki skine sahip araçları.

3 Beğeni

Hocam arabayı daha yeni aldık, artık onu da önümüzdeki günlerde yaptırabiliriz :smile:

12 Beğeni

16 Beğeni

#BirSevdadırRangeT

13 Beğeni

F MAX SELECT 2023

9 Beğeni

10 Beğeni

Imgur

15 Beğeni

Berkecim Aliağa’ya bekleniyorsunuz kelleyi sağlam getir üzerinde deney yapacam :smile:

2 Beğeni

Salı günü yanındayım Abi😀

2 Beğeni

23 Beğeni

12 Beğeni

Marsilya :fr: >> Göteborg :sweden:

16 Beğeni

Fabrikalar arası Daf’la denk düşeriz artık :cowboy_hat_face:

16 Beğeni

Imgur

18 Beğeni

Imgur