ETS 2 Screenshots [Part 2]

Tırsan damperli dorseye özel renk ve özel metalik renk seçeneği ekledim.

4 kapaklı sal dorsede sadece yan etekliklere ve arka tampona oluyor.

10 Beğeni

Saraybosna :100:

16 Beğeni

Saraybosna’da garaja yakın konumda mükemmel bir ara sokak var.

14 Beğeni

15 Beğeni

Yeni dorse Saraybosna’da insanların dikkatini çekiyor.

25 Beğeni

F-Max özlenmiş…

14 Beğeni

Dorseler hazırlanıyor

15 Beğeni

33 Beğeni

24 Beğeni

Arkadaşlar MP 5 modu mu var böyle yoksa photoshop mu?

12 Beğeni

12 Beğeni

Özel mod. Paylaşıma kapalı.

1 Beğeni

14 Beğeni

Saraybosna’ya girer girmez aman tanrım didim bu nasıl güzellik böyle ışıklandırmalar falan güzel olmuş girişte amasya sandım :smiley: nehir falan amasyayı andırıyor

16 Beğeni

Aynen kanka aynen. Sensin. Büyük modcusun. Kaç gündür takip ediyorum tartışmanızı. Yazmayayım diyorum da bunu görünce artık dayanamadım. Yahu adam sana durumun izahatini yapıyor firmanın talebi doğrultusunda neyin nasıl çıkarıldığını söylüyor, sen gitmişsin her ne kadar aynı çatı altında üretilse dahi iki farklı markayı kıyaslıyorsun. Yetmiyor insanlar sana açıklama yaptıkça işi inada bindiriyorsun. Valla zorsun. Aşılamazsın Halilim.

Asıl beni böyle hype eden nokta da şu zaten:

Bu arada tenteli dorsenin kalite oranı 10/2 Mod işiyle uğraşanlar anlar :wink:

Kardeşim kusura bakma ama yıllardır bir cetvel boyu yol alamayıp aynı yerde seyrediyorsunuz, bir de gelmiş böyle yorumlar yapıyorsunuz. Herkes kimin ne kadar sıçacağını biliyor bu mecrada. O yüzden böyle saçma sapan yorumlar yapıp gülünç duruma düşmeyin ya. Kendi portföyünüze bakmadan gelmiş burda DLC modelinin eleştirisini yapıyorsunuz. Komik. :smiley:

4 Beğeni

Oynadığım profilin silinmesinden dolayı yeni bir profile başladım. Şirketin merkezi Aksaray ve yurtdışı nakliyecilik yapıyorum.

Şirketimin ilk aracını almak için @ciniciserkan Abimin F-Max ile Kocaeli’ye gittik. O kendine 0 bir Tırsan sal dorse aldı, ben de resimdeki 2020 model TGX 470’i aldım. Araç 600 binde ve motoru Aksaray Man Servisinde sıfırdan yapılmış. 5 kademe retarder ve 1 kademe motor freni var.
Noter işlemlerinin ardından dorse arayışına başladım ve Ankara’da bulunan 2008 model bir Kögel dorse buldum. Kocaeli’den çıkıp Ankara’ya gittim ve dorseye bakıp satın aldım. Yarın dorseyi bırakıp aracı pasta-cila için kaportacıya bırakacağım. Bir eksik olmaz ise cuma günü yola çıkmaya hazır olacağız.

20 Beğeni

Alü sal dorsede ve perdeli dorsedeki düz kaplamadan çadır germe çivisi ile halatı olur mu ? O kadar mı düştü koskoca SCS? 3000 polyden birşey olmaz.

Modele sözüm yok, derli toplu fakat gümrük halatı, gergi halatı, germe çivisi ve germe ipini o şekilde görünce bilemiyorum beklemiyordum böyle birşey.

Hatta ve hatta bu kadarını beklemiyordum. Perdeli model SCS kasa iç detayı

1 Beğeni

Hayırlı olsun kardeşim,Rabbim kaza bela vermesin @68_aksarayli

16 Beğeni