ETS 2 Screenshots [Part 2]

13 Beğeni

Imgur

15 Beğeni

İstanbul :arrow_right: Bodrum :anchor:

16 Beğeni

21 Beğeni

Imgur
Imgur

16 Beğeni

15 Beğeni

12 Beğeni

Ön ızgara boyanmadı nedense onu çözmek lazım. Birde öndeki yatay Volvo logosunun olduğu yer dümdüz olsa modlardaki gibi o kısmada bi desen yapardım :frowning:
Google Photos
Google Photos

15 Beğeni

33 Beğeni

:smoking: Kahrettim seni benden çalan geceye…

20 Beğeni

25 Beğeni

Yaklaşık 6 ay önce @kaplanemral Abimle beraber 2 adet Full+Full 540S siparişi vermiştik, bugün İstanbul’da, araçların ilkini teslim aldık. Ayrıca ortak kuracağımız yeni bir firma için ilk etapta 10 adetlik sipariş verdik. Teslimata yakın bir zamanda da eski araçlarımızdan birkaçını bayiye satacağız.

Yeni aracın boya ve aksesuarları konusunda ustalarla projeyi çizdikten sonra yapımına başladık. Bunun için güneşlik, panjur, yan etekler, çamurluklar ve diğer plastik aksamları söküp araç rengine boyattırdık. Boya işleminin ardından güneşlik hariç tüm parçaları taktık ve yeni dorsemizi almaya gittik. Noter işlemlerinden sonra tekrar servise döndük ve 5 ledli güneşliğimizi taktırdık.

Servisten ayrıldık ve İzmir’e doğru yola çıktık. Yarın İzmir’de, önce arkaya 4 adet Alcoa jant taktıracağız. Ardından araca ve dorseye reklamcıda ufak dokunuşlar yapacağız. Araç ilk seferini İsveç’e yapacak ve gelirken Avrupa ledleri de getirip burada taktıracağız. İki hafta sonra da Emral Abimin arabayı aldıktan sonra beraber seferlere başlayacağız.

28 Beğeni

Hayırlı olsun aslan kardeşim. Girdik bir yola bakalım Allah utandırmasın :slight_smile: :nazar_amulet:

1 Beğeni

Imgur
Imgur

17 Beğeni

#BirSevdadırRangeT

9 Beğeni

20 Beğeni

Imgur

19 Beğeni

45’ :pause_button:

19 Beğeni

11 Beğeni

Marşa basıp çalıştırdım biraz aracı, sonra girmişken bir tur atayım dedim :smiley:

14 Beğeni