ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

yeni araç yeni hikayeler…

13 Beğeni

rostock’tan münih’e dondurulmuş balık taşıyoruz

2 Beğeni

Bir mola zamanı gelmişti artık…

1 Beğeni

Yine çok uyumluyuz. Yollar lastiklerimize, Kızlar rengimize hasta olmaya devam ederken. Stutgard’a elma götürüyoruz

1 Beğeni

Afyon yollarındayım Antalyadan çıktım dağ yolları zorladı biraz ama DAF üstesinden geldi :slight_smile:

Mermer taşıyoruz yük ağır :smiley:

3 Beğeni

Dijon’da rastladığım Lamborghini Huracan belki sizler de yollarda görürsünüz :smiley:

2 Beğeni

Yeni dorsemle İtalya’da iş yapıyoruz. :slight_smile:

9 Beğeni

fransada Toulouse den Bourges sehrıne tır akusu tasıdık…

10 Beğeni

Toulouse’dan Bergen’e tıbbi ilaç taşıdık. Gerçek zamanla neredeyse 3 saat sürdü :grin:

13 Beğeni

sitenin adı nedir

sitenin adı nedir
ilk fotodaki

Yeni bir gün Yeni bir dorse ile başladı

4 Beğeni

trucksbook sıtenın adı…katılmak ıstersenız buyrun sırkete :slight_smile:

1 Beğeni

Hikaye kaldığı yerden devam ediyor…

7 Beğeni

Oyun harika ancak kendi memleketimde sürünce tırımı ayrı bir harika oluyo :slight_smile:

4 Beğeni

Kurumsal bir firmada işe başladık Mars Lojistik’te tam gaz taşımacılığa devam :+1:

7 Beğeni

Ne zaman açtığımı unuttuğum kariyerimde dünden bugüne neler yapmışız birlikte bakalım
Şuan için profilde
70 Seviye , 257 bin km ve gerçek zamanla 282 saat harcanmış…

Dünden Bugüne

Profili ilk kurduğum sıralarda çok fazla araç değiştiriyordum. Sonradan sabit bir araç kullanmam daha gerçekçi ve daha güzel olacağına inandım ve Scania Streamline R730 V8 aracımı aldım.

Aracın ilk halleri MP’de kullanıyorum o zamanlar

Aradan biraz zaman geçti MP’deki maceramdan sıkıldığım için SP’ye geçiş yapmaya karar verdim ve mod aramaya başladım. İlk olarak iyi bir harita istediğim için promodsu kurdum ve promods macerama böyle atıldım. Ardından başka başka dorse , skin , aksesuar vb modları kurarak SP’ye tam anlamıyla geçiş yaptım.

Streamline 30 bin km!

SP’ye geçiş ve aracın modlu olarak ilk halleri

İlk başlarda 4x2 olarak kullandığım aracı daha sonradan 6x2 6x4 gibi şasilerde ve ağır yük çekmek için kullandım. Bir süre sonra tekrar 4x2’ye dönüş yaptım. Bu aralarda çokça dışında değişiklik yapmasam da içinde ufak tefek parça değişiklikleri yaparak sıkılmamaya çalıştım.

Uzun bir aradan sonra kabinde yaptığım değişliklerde sıkıcı hale gelmeye başlayınca aracı baştan aşağı yenileyip yeni bir yüze büründürdüm. Ayrıca 730 - V8 motorun gücünden sıkılıp daha gerçekçi olması açısından 520 - V8’e geçiş yaptım

Kmler her geçen gün artıyor. Yeni güncelleme yaklaşıyor Scania S geliyordu. Hedefim S’den önce bu aracımı 100.000 km yapıp bırakmaktı ve düşündüğüm gibi de yapabildim…

Streamline 100.000km’de!

Tamda o zamanlar Scania’nın yeni kasaları yeni gelmişti. Emektar Streamline’ı bırakıp S’e geçiş yaptık.

Scania S’in ilk halleri. Bu araçta yine 6x2 6x4 şasilerde kullanıldı.

Ufak tefek iç - dış değişliklerde Black Beauty adıyla kullandığım S aracımın ilk zamanlarından hemen sonra aklıma yeni bir fikir geldi. Kişisel dorse! Tabi o zamanlar şimdi ki gibi değil. Dorse modu indirip kodlar ile yük bilgisini silip kafama göre oluşturduğum rotada ilerliyordum… Ayrıca araçta da dorseye uyacak şekilde değişiklik yaptım.

Beyaz melek yollarda, tek - çift dorse şeklinde 4x2 ile kullanıldı.

Keşfettiğim farklı rotalardan sonra aracı tekrar değiştirip yük taşıma işine geri döndüm. Bu seferki hedefim 100. Seviyeye ulaşmaktı ve halen onun için çalışıyorum…

Normal çalışmaya döndükten sonra çokça değişim geçirdi. S520 - V8’den S500’e düşürüldü

Ve yavaş yavaş sona yaklaşıyoruz.
Günümüz ;

Sık sık değişim geçirip kullanılmaya devam edilen S500 artık daha da güçsüz daha da sadece hale getirildi.
Şuan S410 motoruyla V8’den de vaz geçilerek sürülmeye devam ediliyor. Yaklaşık 70 bin km’ye gelmiş olup
farklı şirketlerde yük çekmeye devam edip profili 100. Seviyeye ulaştırmak için çalışıyor. Daha ne kadar daha sürerim ne zaman değiştiririm bir fikrim yok. Şimdilik böyle devam ediyoruz. Her anı olmasa da 280 saat geçirdiğim profilimde neler yaşadığımı özet geçmek istedim…

Her ne sürüyorsanız sürün. Sürdüğünüz bir bisiklet dahi olsa siz, hayallerinize sürmeye devam edin.
Nazım Zeki Uysal

5 Beğeni

Iğdırdayım şafak söküyor yeni yeni yola çıkıyorum Ankaraya doğru Atatürk e selam veriyorum Anitkabir den geçerken yola devam ediyorum İstanbul da güneşin batışını izliyorum bir bakmışım yükü teslim edeceğim yere gelmişim :relieved:

3 Beğeni

İstanbul dan çıkıyorum iş güç koşturmaca

Allah tan bayramda yollar boş şehir fazlalığını atmış :smiley:

6 Beğeni

Akşam ki Balıkesir - Rize seferi için arabamızı manzara eşliğinde temizleyip eksiklerini giderdik. Artık sefere hazırız. :slight_smile:

7 Beğeni