ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

Dorselerin çekicisin bağımsız i, kendine ait plakaları olur. Aldığın veya gönderdiğin garajı şehir plakasını alır.

Hmm ben kişisel dorsede dorse bize ait olduğu için world of trucks plakamızın dorseyede ekleneceğini düşündüm. Yanılmıyorsam Hasan da öyle söylemişti ama henüz sözleşmeli iş bile alamadığımız için plakanında olmaması normal sanırım.

1 Beğeni

Şu an hala beta sürecinde olduğu için gözükmeyebilir. Beta sürecinin bitmesini bekleyip görcez.

1 Beğeni

sanırım world trucks sayfasina ayarlar sekmesine ayrıca dorse plakasi bölümü ekleyeceklerdir diye düşünüyorum… kullandıgımız dorseyede o plaka yansımış olur böylece şuan sadece çekiciler icin plaka düzenlemesi var.

O beta dan sonra olur. Neyse bu muhabbetin yeri burası değil. İyi oyunlar.

Dorsemi aldım sonunda :slight_smile:

Daha sonra daha farklı fotolarla gelicem :smiley:

4 Beğeni

Yeni Almanya haritasında Hamburg-Rostock arası virajlı ve deniz kenarı güzel bir yol var. Baya sevdim.

9 Beğeni

Daf’a bak Daf’a. Döşünü sevdiğim

Yok canım devirmedik kamyonu sadece dorsenin altına bakayım dedim :smiley:

Neyse garaja çekeyim bir de orada baksınlar :smiley:

Düştüm yine yollara gidiyorum bağladık 2 tane kova gibi birşey gidiyoruz Roma ya :smiley:

3 Beğeni

Valla bu son tutamadım kendimi dorse denerken güzel yakaladığımı düşünüyorum :slight_smile:

7 Beğeni

10 Beğeni

6 Beğeni

Üzerine çok çalışılması lazım ilk denemeleri :smile:

2 Beğeni

Sıfırdan başladık

:wave::wave::wave:

6 Beğeni

Benim için günün ilk fotolarını atma zamanı geldi :slight_smile:

İyi günler şimdiden hayırlı yolculuklar :smiley:

1 Beğeni

Dorse alamadık garajı büyüttük dorse parası biriktiriyorum malum işler acıldı Man euro 6 gelene kadar devam

1 Beğeni

Türkiye yollarında görmeye alışkın olduğumuz bir çekici-dorse kombinasyonu. Euro 6 Man çıkana kadar bunu kullanmayı planlıyorum, tabii mod sorun çıkarmazsa veya ben sıkılmazsam.

14 Beğeni

Arabayı graja çektik yol yorgunuydum o arada birini çağırdım arabanın bakımını yaptı şimdi dinleniyorum akşam yola gidicem :slight_smile:

6 Beğeni

Alırım bi hayırlı olsun ilk dorsem devamı gelir inşallah

6 Beğeni