ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

Kısa bir mola…

4 Beğeni

Böyle iyi euro 5 le

Haricisiz Special Transport hiç çekilmiyor, bir an önce harici sözleşmelere gelmesi lazım.

5 Beğeni

6 Beğeni

geldide nerede durdu :grinning::grinning:

1 Beğeni

grafik modu ismi nedir

Aslında tartışılması gereken konulardan biri bence… O yol çalışmalarını belli dönemlerde ilerletseler veya bitirseler…

3 Beğeni

aynen italyada bir yol var tünellerden geçiyorszunuz sürekli orda bir tünel çalışması var arkadaş 1.20 den beri bitmedi o çalışma

Parma/İtalya şehrindeki Lgistica şirketinde bir sorun yaşadım. Uzun trailer ile geldim ve kendim park etmek istediğimde park yerinin kullanılamayacak kadar kötü yerleştirildiğini gödüm. Park edemeyip otomatik park seçince de çekici, konteynırın içine saplandı ve hasar almaya başladı. Mecbur garaja ışınlanmak zorunda kaldım. Dikkat edin başınıza gelmesin.

2 Beğeni

Aracı Mighty Griffin modifiye pakati ile güncellendik.
Boya ve kaplamalar ekledik.

4 Beğeni

Almanya’dan İsveç’e tıbbi ekipman taşıyoruz. Yol uzun mola verdik. yazı da da yazdığı gibi “endişelenme ağır ol”…

6 Beğeni

1 Beğeni

Ortalık karışmış…

1 Beğeni

5 Beğeni

çift dorse italyada yasak sadece iskandinavya için geçerli orada ne işi var :smiley:

Dorse ile ilgili mod kullanmıyorum. Tüm harita dlcleri var.

Teslimat tamam ve ciroyu iyi yapın hala aynı tır ve sıfır sıkıntı lastikler erimeye başladı yakın zamanda servise gittcem…

1 Beğeni

Konya’dan Mut’a asfalt kazıyıcı taşıyoruz. Yolların bazılarının yenilenmesi gerekiyormuş :slight_smile:

1 Beğeni

2 Beğeni