ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

Aracımızın Boyasında Değişikliğe Gittik Yeni Boyamız Hayırlı Olsun

w/

2 Beğeni

Aynı fotoğrafları paylaşmayın. Gördüğümde siliyorum haberiniz olsun.

1 Beğeni

Sıfır km :wink:

Emekliliğimize az kaldı…

2 Beğeni

Tüm kontroller tamam birazdan ProMods haritasında Rusya’ya doğru yola koyulacağız. :smiley:

4 Beğeni

Imgur

Flickr Link; TIKLAYIN

3 Beğeni

Sadece izle ve uykunun keyfini çıkar :smile:

3 Beğeni

Yükümüz ağır :slight_smile:

6 Beğeni

hafif çaplı bi kazaya karıştım pasta için Hasan ustaya getirdik. (sonra farkettimki camıda çatlatmışız artık bidahaki gelişime kaldı)

100.ooo Km yi devirdik 1 milyona niyet…Kısmet olur mu? Mechul…

DipNot: Sadece Wot yükleri çekiyorum…

2 Beğeni

Ortalama yakıt tüketimini sorabilir miyim? Son zamanlarda buna kafayı takmış bulunmaktayım da

yakıt kullanımı varsayılan ayarda…genelde elimden geldiğince 20 ton altı yük almıyorum…bulabilir isem genelde ağır nakliyedeki bulldozer, asfalt makinesi, beton blokları nadirde olsa lokomotif çekiyorum onlar olmaz ise eğer 20 25 ton arası yükler…

ekonomik sürüş full bir ara öncesinde 70 litre civariydi ortalama tüketim… sanırım bir miktar daha düşer.

Not: tabi buna vites kullanım şekli, kullanılan yollarda etki etsede vites değişim aralıpım standart 1500 2200 arasi genel olarak

2 Beğeni

Scania DQF - Flower Shuttle

“Truckstar Festival 2015” ödülün sahibi Scania’mızı uzun uğraşlar sonucu almayı başardık. Lakin dorse için uzlaşamaık henüz. O zmana kadar keyfini çıkartıyoruz… :smirk:

1 Beğeni

renault premium ile baya kapıştık :slight_smile:

3 Beğeni

Konu Dışı :smiley: Depoları doldurun beyler bu gece zam var :smiley:

2 Beğeni

Bu az yakan hali mi benim 32-38 olduğunda çok yakıyor diyorum. Genelde 28-30 arası oluyor fazla basarsam falan yada çok ağır yollarda fırlıyor 32-33 lere…

ekonomik sürüs ü 60 70 bin km den sonra puanlamaya basladim ilerde düser o seviyelere yeni arac alsam zaten direk düser sanırım 30 40 arasına ben bulursam ağir nakliyatları alıyorum onlar yoksa 20 ton üstü yükleri onları cekerken daha cok yakıyor zaten

Oyunda yakaladığım en güzel görüntü diyebilirim :slight_smile:

11 Beğeni

Açın gızlar arayı… :smiley:

2 Beğeni