ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

Mercedes-Benz Actros ile COVID-19 Aşısı taşıyoruz…

11 Beğeni

Rota Almanya…
duble vabis

20 Beğeni

Muzlu, frambuazlı, bitter çikolatalı limonlu dondurma mübarek :ice_cream:

13 Beğeni

Firmanın Deli kaptanlarından Haluk, arabayı daha bayiden çıkartmadan yanakları çekmiş :grin:

24 Beğeni

Öncelikle Herkese Selamlar
İtalya’dan Fransa’ya doğru giderken, önce sis sonra yağmur en sonda güzel bir gün batımı eşlik etti böyle manzaralar olunca insanın daha çok yol yapası geliyor.

17 Beğeni

28 Beğeni

21 Beğeni

Erfurtta 2.Şoför ile yollarımız kesişti G540 ile T520’leri değiştik ama değişmez olaydım Polonya’nın gişeleri sağolsun dur kalk yapmaktan yakıt tüketimi arttı ama teslimat yerimiz olan Vilna(LT)'ya yaklaşırken yine güzel bir gün batımı karşıladı beni

13 Beğeni

Scania 142H 400 V8

23 Beğeni

Aracımızı biraz elden geçirdik.Aşı taşımaya devam ediyoruz.

19 Beğeni

Asla benim olmayacaktı ama onu kaybetmek beni kırdı… :wilted_flower:

17 Beğeni

8 Aydır Beklediğimiz, Gözümüzden Sakındığımız Man TgX Euro6 HS-Schoch Orjinal Parçalarını Kullanarak Hazır Hale Getirdiğimiz ‘‘Fenerbahçe Special Edition’’ Aracımızı Devraldık. Allah Kaza Bela Vermesin… :nazar_amulet:

14 Beğeni

Şirkete katılan 2.G540 aracımızı teslim aldık.Dorse siparişimiz tamamlanınca kendi dorsesine kavuşacak bir kaç gün şirketlerin dorseleri ile takılması gerek ilk seferimizi Vilna’dan Stavanger’e yaptı hazır Avrupada iken HS-Schoch üst borumuzu ve ışıklarımızı montajladık

21 Beğeni

21 Beğeni

Söylesene, Seçtiklerin mi Vazgeçtiklerin mi…? :gem:
Nazar Değmesin… :nazar_amulet: 560 Fenerbahçe Special Edition… :yellow_heart: :blue_heart:

12 Beğeni

14 Beğeni

Black Line 4 / 250 aracı haneme hayırlı olsun.

25 Beğeni

Boyamayı paylaşacak mısınız?

1 Beğeni

20 Beğeni

Galiba bu sefer başımızı ağır belaya soktuk.

11 Beğeni