ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

Palermo yollarındayız dozer taşıyoruz 39 ton

Imgur

Imgur

Imgur

1 Beğeni

Nedense benim haritada zibil gibi çıkıyor :smiley: Neyse oynarsınız artık…

1 Beğeni

Bu yeni man tgx 8x4 Şasi aynı mercedes kadar kalın çift şaft kalın baya hatta arka farları biraz volvoyu andırıyor :smiley:

1 Beğeni

anlamadım ki ?

Scania ile en uzun teslimatımı tamamladım. İşveç Karlskrona 'dan İtalya Palermoya tamı tamına 2893 KM ve harici olarak. Max Hız 80 Km/h Servis 'e baya bir para bayılacağız.

8 Beğeni

Bugün işi tekrarladım ama o meşhur rampada kayma fizikleri olunca araç yemedi :smiley: C1 + dif kilidi kurtarmıyor.
8x4 ile videoda devam edeceğim.

9 Beğeni

Gün batımı ingiltereye scania tır taşıyoruz.

2 Beğeni

Dev Silo yükünü teslim ettik…

5 Beğeni

link varsa atarmısı bu camlşardakı yazıların filan

Scania S için Vip kabin arkadaşımla birlikte çalışmalarımız başladı. Umarım en sonunda ortaya güzel bir çalışma çıkacak. :slight_smile:

Scania S Special İnterior

2 Beğeni

Lodz Yolunda Kilometrelerce Kuyruk Oluştu Kontak Kapattık Bekliyoruz

6 Beğeni

İyi Seyirler

1 Beğeni

Şirketten çıkarken güvenlik, abi yeni çekici çok çekiciymiş güle güle kullan derken çekilen fotoğrafımız :smile:

Buda eski kasa R serisi sahibiyle tesiste muhabbet ederken. R serisinin sahibi bizim aracin lastiğine ayagıyla bir tekme atıp saglam araba ya gule gule kullan demesi falanda dahil tabi . Muhabbetimizi ettik helalleştik yola devam edecegiz :smile:

4 Beğeni

Camlarımıza Yazılarımızı Yazdırdık

Modun Linki ETS2.LT De Mevcut

Bayılıyorum böyle yollara…

ets2_00000

2 Beğeni

Arkasını dönmeyeydi iyiydi :smiley:

2 Beğeni

2018’e At Lojistik olarak giriş yaptık :slight_smile: . Hareket Proje Taşımacılığı’na bugüne dek verdiği destekten ötürü teşekkür ederiz. Artık hayalleri taşımak At Lojistik’in işi. Her zaman dediğimiz gibi: ‘Biz lafa değil ata bakarız.’ :smiley:

7 Beğeni

İlk göz ağrım daha yeni 3gündür kullanıyorum kazasız belasız ilk aracaım fransız oldu :smiley:

1 Beğeni

Kantarın açılmasını bekliyoruz…:slight_smile:

2 Beğeni

Geneve - Dijon yolunda yol yapım çalışması,trafik çökmüş durumda.Yetkililere sesleniyorum yeter artık bu kaçıncı sıkıntı.Aynı yol yıllardır bozuk,yeter artık!

3 Beğeni