ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

Scania olsa girmezdi .:joy:
downloadfile-2

3 Beğeni

Uzun bir süre sonra farklılık olsun diyerekten kendi haritama geçtim :slight_smile: Türkiye <3

3 Beğeni

Projeler Mrojeler… :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:
(İran Jantları Pişmanlıktır.)

1 Beğeni

#Başaranlar Global Lojistik.
#KırbayİrenKomisyon.

Imgur

2 Beğeni

Volvo ile şantiye merdiveni taşırken aynadan birde baktım sarı bir otobüs.Oyunu gerçekten biraz daha özelleştiren bir mod olduğunu düşünüyorum.Bu şekilde trafikte bile olsa yollarda otobüs görmek oyundaki gerçekçiliği de arttırıyor.Jazzycat’in Bus Traffic Pack modunu tavsiye ediyorum.Türk otobüs firmaları da bulunmakta.Bilenler belki diyecek Rize Ses,Artvin Ses,Kamil Koç,Pamukkale,Metro gibi firmaların otobüslerini Avrupa’nın alakasız yerlerinde görmekte bir o kadar gerçekçiliği bozuyor ama,o konuda yapacak pek bir şey yok.Bazı otobüslerde iyi modellenmemiş ama en azından benim anlatmak istediğim trafikte oyunun orjinal AI aracı olan Temsa Powerbus,Avrupa adıyla Opalin dışında bir otobüs görmek hoş oluyor.Bu arada bu sarı Travego’da bana Villa Turizm’in 33 APJ 31 plakalı 2009 model Travego’sunu hatırlattı. :slight_smile:

İşi Teslim Ettik Sonunda…

İtalya 'nın Bağlarıda… :smiley:

20171219205834_1

7 Beğeni

Special yüklerde son kez anlaşma imzalamaya karar verdim . Yani normal dorse işine geri dönüyorum. Son işimizden bir kare …

Yükümüz 55 tondu. Stavanger->Oslo istikametinde gidip teslim ettik.
Ardından fransaya yeniden geçip güneyden kuzeye gideceğim yeni anlaşma için palermo taraflarına gittim . Yükümüzü alıp yollara koyulduk yeniden … :slightly_smiling_face:

6 Beğeni

bu da benim ki bir 15 temmuz klasiği

1 Beğeni

1 Beğeni

6 Beğeni

Güzelmiş benimki nasıl güzel dimi

Yılbaşı etkinliğine başladık.

Uzun zamandır OGS kullanıyorduk taktık hayırlısıyla HGSyi ogsyi kaldırmayı unuttum valla :smiley:

2 Beğeni

Cat babuş sponsorluğunda iş teslim ederkene :smiley:

1 Beğeni

Hediye paketleri yola çıktı ama kar yok bu sene :confused:

2 Beğeni

Tempolu tempolu hediye dorselerini yetiştiriken araca biraz fazla yüklendik galiba… :smiley:

1 Beğeni

Özel nakliye ve yeniyıl etkinliği görevlerimiz tamamladıktan sonra,2.el Man Tga satın alarak “Nerede kalmıştık… :slight_smile: diyerekten harici sözleşmelerle devam ediyoruz.

1 Beğeni

son hazırlıklarda tamam

1 Beğeni

italya semalarında noele hazırlık hediyeleri götürüyoruz :slight_smile: