ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

Mission Passed!
                                    Respect+

18 Beğeni

@Alper60 Ni ni nu ni ni ni nu ni ni ni ni ni din din din :grinning:

4 Beğeni

Cenova hatırası

23 Beğeni

Cenova’ya dozer taşıyoruz…

16 Beğeni

İşlem tamamdır.

17 Beğeni

Etkinlik var diye gittim hemen şaseyi kestirdim, bi tane daha volvo diferansiyeli attırdım.

bazen 6. vites olmak istemezsin. (bu arada aşırı gerçekçi parklarda xenon far ışıtması da gözünüzden kaçmıyor sanırım)

16 Beğeni

27 Beğeni

Bu aracın kendi döneminde en moda renklerinden bir tanesi buydu. FH3 kasanın güncellenmesiyle sonunda yapabildim

16 Beğeni
  • Claret Red Edition.

13 Beğeni

Dede ile etkinlikteki ilk yükümüzü teslim ettik. Kolay gelsin herkese.

15 Beğeni

Bordo :arrow_right: Fethiye

Yıllarca oyunumuzda olan ancak FH4 serisi geldikten sonra kendisini inzivaya çeken “BlackMamba” artık yollarda… Şans tanıyan SCS’ye teşekkürler :kissing_heart:

Volvo’nun yapmış olduğu en en uzun soluklu, satış adedi en fazla olan model…

F-12,Power modelinden sonra artık Avrupa’daki standartlar, gelişen Dünya’ya ayak uydurabilmek için 93 senesinde efsanenin doğuşu oldu.
*Bu araçlar ve diğer Volvo modelleri servis haricinde müdahale sağlıklı olmadığından ve buna bağlı olarak yan sanayii parça kullanımı mümkün olmadığından orijinal parça fiyatları yüksek olmasından dolayı ülkemizde diğer markalara göre tutulamıyor.Ancak bu araçlar kolay kolay ölmez… *

26 Beğeni

evet sonunda bizde bi volvo çektik altımıza sağolsun @EmirAkcaman abim gecenin bir yarısı sorunumla ilgilendi sonuç olarak sorun çözüldü aracımıza kavuştuk

18 Beğeni

Ne demek, hayırlı olsun :blush:

2 Beğeni

12 Beğeni

Macaristandan Bir Balina Geçti…

14 Beğeni

Yapay zekaya harbiden de düzgün bir ayar lazım. Bunu nasıl başarabilmişler acaba?

11 Beğeni

yeşil ışıkta 4 yolunda boş olmasına rağmen geçmeyeni gördüm, ghost brake gördüm,önüme kıranı gördüm, ama fizik kurallarını yıkanı görmedim gerçekten sanatsal

2 Beğeni

Ay ışığı eşliğinde İtalya yollarında devam

19 Beğeni

Ne zaman arkadan yanlışlıkla yapay zekaya girsem mp deki çarpışmalar gibi uçuyorum. Tuhaf :smiley:

1 Beğeni

Şirketimizin 2. aracı Magnum. 440 beygirlik model. Özellikle devasa mazot deposu Avrupa yolculuklarıma ilaç oldu.

20 Beğeni