ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

Uzun bi’ aradan sonra …

15 Beğeni

Ayrıca Hadımköy’de yapmış oldukları yerde normalde Has Otomotiv bayisi var.SCS’de aynı yere MB galerisi yapmış.Yine daha önce de yazmıştım otobandan İstanbul’un içine doğru gittiğimizde Hadımköy ayrımının olduğu yerde sağ iç taraf MBT Pazarlama ve Genel Müdürlük,sol içeride kalan kısım ise MB Otobüs fabrikasıdır. :wink:

3 Beğeni

Harmanladığın için teşekkürler :pray:

2 Beğeni

:passport_control:

15 Beğeni

Arkadaslar merhaba. bir iki hafta geriden basliyarak yaptim. ve haftalik yapmayi planliyorum. her uyemizden bir resim koydum. zaman buldugumda daha fazla secim yapmaya calisacagim.
iyi seyirler.

24 Beğeni

Dostum eline sağlık, güzel olmuş ama bu fikir tutarsa yarın bir gün yaa arkadaş o resmi ve nicki benden izinsiz nasıl koydun derse :smiley:

2 Beğeni

Eline sağlık kardeşim çok güzel olmuş :clap::clap::clap:

3 Beğeni

Şehirler arası binek araç taşımacılığında çalışması için, şirketimize 2 adet P450 aldık.

30 Beğeni

Evet haklisiniz bunu diyebilirler, ozaman videoyu yayindan kaldirmak zorunda kalirim. Ama forumda boyle kisiler oldugunu sanmiyorum. ama eger varsa ve istemiyorsa kaldiririm .

6 Beğeni

Öyle bir sorunu olan zaten buralarda pek dolaşmaz diye düşünüyorum … Emeğine Sağlık devamını beklerim :pray:

10 Beğeni

Ford’umuzuda memlekete getiriyoruz… Garajımızı büyütünce Stuttgart’ta kalan iki emektarımızıda memlekete getireceğiz inşallah…

13 Beğeni

Filomuza TruckStore aracılıyla 3 adet daha araç eklemiş olduk araçlar Fransa’dan alındı yarın Türkiye’deki Tekirdağ garajına gitmek üzere yol alıcak.

Bide @Burak34 o iki aracı nasıl yanyana getirdin?

5 Beğeni

Montajla yapmış olabilir.

@HasanOfke Bey’in forum zamanlarında denediği güzel bir fikirdi. O devam ettirememişti umarım senin serine layık screenshots atabiliriz :slightly_smiling_face:

4 Beğeni

ben insanlarla uğraşmak istemedim o zaman böyle bir ortam yoktu şimdi olay daha iyi

5 Beğeni

İyisiyle kötüsüyle bir mevsimi daha geride bıraktık. :relieved:
Grimes, İstanbul’a kar yağdır da memlekete geri dönelim yaw :smiley:

22 Beğeni

Gardaşım sen şu reshade’i paylaşsan mı artıkın :slight_smile:

2 Beğeni

Bu cevabı attıktan sonra gördüm ki grimes kış modunu paylaşmış :smiley:
Edirne’ye yılın ilk karı düştü !

14 Beğeni

Scs forum’da konu açıp orada paylaşacaktım fakat aşırı üşendim ingilizce yazmaya :grin: Bu hafta Park’ta açmayı planlıyorum konuyu :smiley:

7 Beğeni

Kendimce denemeler.

15 Beğeni