ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

Bir başkadır benim memleketim! :slight_smile:

17 Beğeni

Çok mu güzeliz neyiz :blush:

11 Beğeni

Günaydın İSTANBUL :tr:

9 Beğeni

Full Senkronize :tr:

20 Beğeni

Biraz da Bulgaristan topraklarını fethedelim

11 Beğeni

An itibari ile Kapıkule Termoking parkı boş herkese hayırlı yolculuklar.

9 Beğeni

Yükümüzü aldık, istikamet Sofya.

Kapıkule Sınır Kapısında Kontrollerden geçtik
Memur arkadaşlara kolay gelsin dedikten sonra mazotumuzu aldık ve yola çıktık.
Kısa bir Avrupa turu atıp geleceğim tekrardan :smiley:

7 Beğeni

Bu sabah ilk iş ikametgahı aldırıp plakaları bastırmak oldu.

• Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi

(Gölgelerin bitişik olması gerektiğe atarken düştü jeton tekrar düzeltmeye üşendim. kb. :smiley: )

17 Beğeni

BM Logistics için kiralanan Baltrak Lojistik aracı ile Galati yolundayız :smiley:

19 Beğeni

Stuttgart taki ana garajımızı İstanbula taşıma kararı aldık. Dorsedeki garaj eşyalardan arta kalan yere uygun iş bulunca Rotamızı önce Edirneye sonra İstanbula kurduk

Ve yükümüzü baltrak lojistik’e teslim ettik. Çalışanları çok güler yüzlüydü Türkiye’deki ilk işimizde böyle bir sonuç almak bizi çok onure etti
Şimdi Stuttgart’taki şehirler arası kullandığımız scania’yı Türkiye’ye getiriyorum kısmetse bugün sofyaya yükümüzü teslim ettikten sonra yarın İstanbulda olcağız…

15 Beğeni

iç ışıklandırma çok güzel olmuş

1 Beğeni

Güzel bir karadeniz kıyısı rotasıyla İstanbula ulaştım

5 Beğeni

Dorsemizi bağladık. Son kontrollerimizi de yaptıktan sonra yükümüzü almaya gidebiliriz.

Dortmund’tan, Tekirdağa gidiyoruz. Şimdilik elveda almanya.

Otobüs şoförleri iyi kazanıyor diyorlar kimbilir belki ileri de o sektöre de gireriz :slight_smile:

Aynı gün içerisinde 3 ülkeden geçiş yapıyoruz. Tako Macaristanda bittiği için orada belirli bir saat dinlenip yolumuza devam ediyoruz.

Romanya sınır kapısı

Az ileride ki satıcıyı görünce dayanamayıp sağa çektim. Yolda giderken atıştırmalık meyve şart.

Hem kendi karnımızı hemde Daf’ın deposunu doldurduk.

Devam…

Uzaktan bile görünüşü başka ya… Nihayet sıla yolunun sonuna doğru geliyoruz.

.
.

Neyse ki x-ray ve aramaya gerek kalmadan topraklarımıza giriş yapabildik.

18 Beğeni

İstanbul’dan 22 tonluk boş paletleri Edirne’ye götürmek üzere yüklüyoruz dorsemize.

İstanbul-Edirne Otoyolu kaza nedeniyle kapalı olduğundan Keşan üzerinden Edirne’ye bağlanıyoruz. :blush:

11 Beğeni

Ford F-Max aracım hayırlı olsun. 34 HSY 59 plakasını da aldık. Artık İstanbul-Tekirdağ seferiyle işlere başlayabiliriz. :slight_smile:

8 Beğeni

Tekirdağ Baltrak Lojistik yerel firmamızdan işimizi aldık Edirne’ye @HasanOfke’nin yanına tava ciğer yemeye gidiyoruz. :slight_smile:

9 Beğeni

Yeni DLC ile yeni profilimizdeki kendimize ait ilk aracımız Ford F-Max.İlk seferimiz İstanbul-Edirne arası kaya tozu taşıması olmuştu.Şimdi de Edirne’den İstanbul’a merdiven taşıyacağız.

Baltrak’tan da parça yük alacağız.Sıramızı bekliyoruz.Yükledikten sonra sabah kahvaltısının ardından yola koyulacağız.

Yolculuğumuz sakin ve rahat geçti.Bunla birlikte buraya İstanbul’dan da bir kaç fotoğraf bırakalım.

12 Beğeni

:romania: Romanya 'dan Bazı Resimler.

20191207220839_1_stitch

21 Beğeni

Tırlar Uzunköprü’de yol kapadı. :slight_smile:

9 Beğeni

İstanbul’a ensesi kalın biri geldi herhalde :smiley:

17 Beğeni