ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

Emanet aldığımız Daf`tan sonra biraz G420 takılacaz.

9 Beğeni

Daf düldülümle almanya ingiltere seferlerine devam ediyoruz yolunuz açık olsun arkadaşlar

3 Beğeni

Filomuzun yeni aracı Ford F-Max ile Bulgaristan’dan Romanya’ya doğru süzülüyoruz… :slightly_smiling_face:

5 Beğeni

Çanakkale truvadan aracımızı metroya geçirmiş bulunmaktayız yeni firmamızda ilk seferimiz sivas denizli arasında gerçekleşecek haydi bismillah

3 Beğeni

Bu otogar modu bi bende calismiyor galiba
Gerci otobus modunu yukleyincede oyundan atiyor

Eski şirket ile aramızdaki bağları kopardık. Bir taraftan yeni bir firma araken diğer taraftan da bağımsız olarak yük taşımacılığına devam.

6 Beğeni

Yakışıklı doğanlarda bu gece ;

10 Beğeni

Hocam filodan araç sattığını bilseydim çalardım kapını. :slight_smile:

Taa uzaktan gördüm bir haltlar olacağını, kendimi orta şeride attım. Görüyorsunuz, anlatmaya gerek yok. :smiley:

7 Beğeni

Filo’dan normalde araç satmıyorum ancak dostlara kapım her zaman açık . :smile:
İyi Geceler :crescent_moon: takoyu molaya aldık

5 Beğeni

Eyvallah hocam :smiley: Aracı aldık artık. Ama çekişinden şikayetim yok, Man motoru devri sever, ben de azıcık devri yüksek tutuyorum şöyle 1400 dd falan, yetiyor bakalım. Yakıtı en güzel kısmı. Utanmasa mazot üretecek.

Tabii yanınıza bir R730 gelince moralinizi bozuyor. :smiley: Benim arabanın 2 tanesinden daha güçlü. :smiley:

Yalnız şu kenardaki rüzgarlıkları beyaza mı boyasam kötü görünüyor gözüme. Sprey boyayla yarım saatte boyarım ne dersiniz?

12 Beğeni

Promods-Yunanistan’dan geceye doğru :shushing_face:

21 Beğeni

Tatil bitti,Patron sağolsun yeni aracı hazırlatmış.Ara verince paslanmışım biraz.

9 Beğeni

Yukarıda Promods’tan görüntü paylaşılmış.ETS 2 için gerçekten keyif veren ve bir çoğumuz için belki en önde gelen hatta kimimize göre olmazsa olmaz bir mod Promods.Promods ve çevresindeki yerleride çoklu harita olarakta eklemek gerçekten keyifli oluyor.Mesele Roextended,Rusmap,Poland Rebuilding gibi Promods’la da beraber çalışan harita modları gerçekten oyuna ayrı bir renk katıyor.Ancak nedense ben YKS Türkiye haritasından bu haritalarda aldığım keyfi alamıyorum.Şehirlerin sadece ismi farklı merkezleri aynı.Bazen mesela biz belki iyimserlikle diyoruz ya şurası benziyor,burası güzel v.s. Hatta bu konuda arkadaşımla tartışmışlığımda var.Ben kesinlikle oynamam diyor hep.Ben yinede ya olsun adamlar uğraşmış Türkiye’yi oyuna yapmış,bir dene derim her zaman.Herneyse özetle mesela bir Bulgaristan’a,Romanya’ya,Ukrayna’ya,Rusya’ya gidiyorum.Gerçekte bilmediğim yerler bile olsa her bir şehir merkezinin farklı giriş çıkışları içerikleri oluyor.Çok büyük beklentim ve temennim Road To The Black Sea DLC’siyle oyuna Türkiye’nin resmi olarak gelmesinden sonra gerçekten gerekirse bölge bölge,çok çok uzun zaman bile alsa güzel bir Türkiye haritasına kavuşmamız İnşallah…

Bu arada F-Max’imiz ile bu aralar Romanya,Ukrayna,Rusya civarlarındayız…

6 Beğeni

izmir çanakkale arası kaza var balıkesir tarafından çıkın çanakkaleye

4 Beğeni

Gavroche

15 Beğeni

Sprey boya ile tutuyor ama ileride çatlama yapıyor alt tamponda çizikleri boyamıştık çatlatmıştı ama yinede sen bilirsin :slight_smile:

9 Beğeni

Çatlarsa bir daha boyarız, bir kutu sprey boya kaç para ki? :smiley:

2 Beğeni

Rampalara hızımla girersem sorun yok da, biri beni yavaşlatırsa ayvayı yiyorum. :smiley:

3 Beğeni

Grafikler enfes. Hangi modu kullanıyorsun?

Biliyorum senaryomda 18.360 Man almıştım ama alışamadım kupa + dorseye, tekrar kamyona dönmek istedim. Euro 6’da Tandem çıkmadı, Euro 5 de modluydu Tandem ile uymadı. Ben de Scania yaptım. Bu seferki şahıs arabası ama. :smiley:

9 Beğeni