ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

uzun zamandan sonrafotoğraf paylaşalım bizde dedik yeni makinamız bize hayırlı olsun :slight_smile:

8 Beğeni

şehir söner biz yanarız

8 Beğeni

Başkanım iç kısım efsane

Eyvallah usta, seninkide :slight_smile:

3 Beğeni

Burak34 hocam bende skin ve rjl modifiyelerle holland araç yapmaya çalışıyorum ama interioru yapamıyorum siz interioru modelleyerek mi bu hale getiriyorsunuz?

1 Beğeni

Özel interior o dostum. Mod yani.

2 Beğeni

Haa tamam. Ben modelleme bilmediğim için interioru yapamıyorum. Ah bir modelleme bilsem holland interior yaparım :blush::blush:

1 Beğeni

@Omer.A İnterior’lar ücretli satılıyor hocam, buradan bulabilirsin:
https://sellfy.com/toster007/rjl/

2 Beğeni

Vaay süpermiş. Bütçeme uygun bulursam alabilirim de, 20-30 € biraz tuzluymuş:sweat_smile::sweat_smile:

2 Beğeni

Başkanım bu kadar para vermek en düşüğü 18 Euro nereden baksan 130 tl civarı yapıyor vermek mantıklı mı bilmiyorum aslında tabi herkesin kendi zevkine göre

Haklısın ama yapımcı da emeğini kazanmak istiyor.

1 Beğeni

Almanya acı vatan

11 Beğeni

Tır süreyim diye açtım çuf çuf tren çıktı :crazy_face:

7 Beğeni

Şehirden ne kadar uzak o kadar iyi…:heart_eyes:

10 Beğeni

Olmaz demeyin,oluyor… :slight_smile:

18 Beğeni

DirectX 785673 :unamused:

16 Beğeni

Resimler, renkler, hepsi çok güzel. Tebrik ederim.

Bu resimlerin renkleri neden bu kadar güzel ?? :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

Oyunu da bu renkler ile oynayabilirmiyiz, yoksa resim çektikden sonra bir program ile düzenleme mi yaptınız ? Şimdiden teşekkür ederim Yakup. :slight_smile:

Not: Şimdi aklıma geldi… DirectX ile alakalı… mı acaba ? :scream:

4 Beğeni

@samet_Candan Kardeş sen nöbetçi kalpçi misin. Daha şimdi yazdım :smiling_face_with_three_hearts:

3 Beğeni

Bilgisayar başında olduğum için site hep açık.

3 Beğeni

Sağol, photoshop cs6 kullanıyorum arada kafa dağıtmak için. Yani oyun içinde böyle efektler yok.

3 Beğeni