ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

To The Beginning

12 Beğeni

Yere yakın hayatlar…

10 Beğeni

Aydın - Tiflis Servisi için anlaşmalı akaryakıt firmamız Aytemiz’e giriyoruz .Aracımızın buzdolabını ve deposunu doldurduktan sonra Ankara’ya kadar non-stop gideceğiz . Ankara’dan sonra çift şöfor ile tekrar non-stop Tiflis’e inmeyi planlıyoruz .
Aracımız IVECO Stralis XP 560 E6

12 Beğeni

Bankada borçlar birikti, para lazım bu yüzden gözüm gibi baktığım çekicimi satmak zorunda kaldım. Artık serbest çalışıyorum, en yüksek teklifi veren işi seçtim, Helsinki’den Gothenburg’a tıbbi aşı taşıyacaktım.

Helsinki’den Travemünde’e 20 saatten fazla süren feribot yolculuğu yaptım ama henüz varabilmiş değildim 4 saat daha yolum vardı. Tabi ki işverenim bundan hoşnut olmadı, ikide bir beni arayarak nerde kaldın diye darladı durdu.

Kabahat bende farkındayım ama teslimat acil değildi diye yolu uzatıp manzaranın ve çekicinin tadını çıkarayım demiştim. Neyse Sonuçta sağ salim vardım, geç kaldığım ve yük %1 hasarlı diye ücretimden 3 bin euro kesinti yapıldı. Alabildiğim 43 bin euro ile bankaya olan borcumu bir nebze kapatcağımın mutluluğuyla oradan ayrıldım.

Travemünde’de bir kare.

12 Beğeni

MAN Euro 6 ve Beton Mikseri filoma hayırlı ve uğurlu olsun (ilk foto %50 ölçek ile, 2.foto %400 ölçek ile çekilmiştir).

2 Beğeni

kar yağmur çamur her zaman rotadayız …

20 Beğeni

Aydın-Tiflis Seferinin sonunda kazancını sana vereceğim. Zor durumda yardım etmek boynumuzun borcu … Yarın Aydın’da da yeni aracın seni bekliyor olacak :slight_smile:
Hayırlı Olsun !

11 Beğeni

shopda gelişmeye devam yavaş yavaş öğrenmeye çalışıyoruz evrim geçireceğime inanıyorum :smiley:

21 Beğeni

Aydın - Krakow Servisi Tamamlanmıştır . Krakow’dan şirket merkezimiz Aydın’a yükümüzü Aldık Geri Dönüyoruz :slight_smile:

10 Beğeni

Tallinn’den La Rochelle’a gidiyoruz. 3000 kilometre, günde 450 kilometre gidebilirsem 1 haftada varırım. :slight_smile:

10 Beğeni

Goteborg > Dresden seferinden

14 Beğeni

PARNU’DAN herkese hayırlı geceler dilerim yakıt almak ve ihtiyaç molası için durduk herkese hayırlı seferler tekerinize taş değmesin BM FAMILY
:smiley:

gönlünde bize yer yoksa biz ayakta da gideriz güzelim :smiley:

biraz mola

9 Beğeni

Yolu yarıladık, bir bu kadar daha var.

11 Beğeni

handsome :sunglasses:

20 Beğeni

Tatil yolculuğu için yakıtı doldurduktan sonra marketten bir kaç şey alıp ayırlacağım. Tatil İskandinavyada olacak.

2 Beğeni

seferlerimize devam ediyoruz rotamız İtalya

yolu yarıladık çok şükür…

hedef şirkete yükü sağ salim getirdik çok şükür…

11 Beğeni

Skoda ile sürekli kaza yapmaktan bıktım ve gittim S500 ile takas ettim. Yalnız S500 efso olmuş…

1 Beğeni

Bir gün Jet Trucks’la Yine Frankfurt’a Doğru Süzülüyoruz Ama Öff

1 Beğeni

İtalya’nın Peskere şehrindeyiz bir firmadan 15 Ton armut yükledik birazdan yola çıkacağız hedefimiz Pskov, Rusya’nın kuzeybatı kesimindeki Pskov Oblastının merkezi olan kent. Velikaya Nehri kıyısında, nehrin Pskov Gölüne döküldüğü noktanın hemen yukarısında yer alan bu şehre gideceğiz yolumuz 2.613 km hadi hayırlısı…

biraz yemek yemek için yol üzerinde bir benzin istasyonunda kontağı kapttık mola verip devam edeceğiz…

mola bitti yola devam geç kalamayız yük bizim ekmeğimiz…

geceden sabaha yola devam…

son 800 km sağanak yağmur başladı hızımızı azalttık…

Rusya Federasyonu sınır kontrol kapısına yetiştik evraklarımız kontrol edilecek…

biraz sıra var bir süre bekleyeceğiz umarım uzun sürmez…

problem çıkmadan geçtik bu ilk kontroldü ileride 1 tane daha var…

geldik 2. kapıya burda kontrol daha da sıkı nöbetçi polisler gözetiminde yapılıyor

buradan da sorunsuz geçtik şükür
şehre giriş yaptık

sonunda firmaya geldik yükümüzü teslim edelim bitti şükür…

11 Beğeni

600 Km Sonunda Biraz Mola

Bu Arada Gıcıklığına -Mı Bilmiyorum- Ama Mercedes Alıyor Daha Şık Gözüksün Diye.Haberiniz Olsun Bizim Arkamız Sağlam Değil Fakat Tırımız Sağlam
Not: Mercedes’i Sevenler Lafım Size Değil Onlar Kendilerini Biliyorlar

1 Beğeni