ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

Patron teknolojiden geri kalmamamız için, Amerika’dan Tesla Semi getirtmiş. :slight_smile:

Bu nedir ya :smile:

EVLAT :smiling_face_with_three_hearts:

patron sende thermo king cisin herhalde :smiley:

Her zaman :grin:

Kendi filomda bulundurduğum tüm araçlar ve dorseleri. (Yakında DAF XF 105 Euro 6, Iveco Stralis Hi-Way, Actros MP3 ve MP4, Scania S500 ve S730, 2009 kasa Volvo FH16 araçları da şirketime dahil edilecektir.) Şirketimin ismi “European Spedition B.V.” dir. Bunu da belirteyim.

Sıfırdan profil açıp oyanamak daha zevkliymiş. Almanya’ya çiçek çekerken yakaladım. :slight_smile:

Durmak sızın yolumuza devam ediyoruz…Şirket ismini ve boyasını değiştiriyoruz bir sonraki paylaşımda…:smiley:

Daha önceden oynadığım zamanlardaki fotoğraflarım. İlkini yanlış hatırlamıyorsam F10 veya Fotoğraf Atölyesi kullanarak çekmiştim :thinking:. Fakat diğer ikisi de Fotoğraf Atölyesini kullanarak çektim.

Değişim iyidir…Artık böyle :wink:

Haklısın :slight_smile: Farklı şeyler denemek iyidir.

Yine, yeniden yollardayız efendim.

bende sıfırdan profil açıp oynamaya başladım gerçekten daha bir keyifli oluyor :slight_smile:

@chucky20 ile beraber dün akşam zürih-san petersburg seferi
Ağır yük bizim işimiz

!

Rotterdam’a gece seferi yaptık. Dorseye Kamyon Lastiklerini yükledik :sunglasses:

Bourgesteyim molamı verdim bir iş çıktı çok şükür nice şehrine kredi çektim eski dorseyi sattım soğutuculuyu aldım 20 ton lor peyniri yüklendik çıkıyoruz yola ALLAHIN izniyle …

Yolu yarıladım çok şükür gün doğuyor…

NİCE şehrine vardım akşam maç var galiba stadyumun önündeki otopark araçlarla dolu bende bu akşam o maça gideyim bari :slight_smile:

fransa taraflarında giderken birde yolda ne göreyim adam malı dorseden devirmiş tıra binip kaçmış polis itfaye ambulans olay yerinde ekipler inceleme yapıyordu bu nasıl bir dikkatsizlik Allahtan yoldan geçen kimseye birşey olmamış…

Bir kazaya daha şahitlik ettim 3 araç zincirleme kaza yapmış durum kötü… Bu sıralar sürücüler çok dikkatsiz ALLAH KORUSUN…

Görüş mesafesi iyice azaldı kazasız belasız yükü teslim etmek dileğiyle…

Sebze jeti :airplane: :airplane: :airplane:

Aracın kaydını kara yolları müdürlüğüne onaylattık…Yola çıkabiliriz.