ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

Uzun zamandır ets2 girmiyordum yeni grafik moduyla aldığım bi kaç kareyi buraya atmak istedim :slight_smile:

11 Beğeni

Ankara-Türkiye

Lefkoşa-KKTC

İzmir-Aydın Otobanı-Türkiye

Aydın-Türkiye

Keyifli Yolculuklar Dilerim :blush:

1 Beğeni

Dünya da bir yer- Heryerdeyiz çünkü :slight_smile:

7 Beğeni

21 ton LPG yüklü Turku - Kouvola arası sabah seferinden…:slight_smile:

7 Beğeni

Old but Gold

11 Beğeni

Dillere düşeceğiz seninle :slight_smile:

9 Beğeni

Montpellier yolundayız, mola yeri arıyoruz manzaraya karşı ama bulamadık :smiley:

Özet

8 Beğeni

İzlanda-İspanya seferinden maceralı keyifli uzun bir yolculuktan geriye kalanlar

Özet

8 Beğeni

Şirketimiz Bm lojistik yeni bir anlaşma imzalamış bizede taşımak düşer

11 Beğeni

The Beast

18 Beğeni

yelkenler fora çünkü mazot pahalı…

9 Beğeni

Durmak yok; Taşımaya, sırtlanmaya devam :wink:

8 Beğeni

Avrupa dönüşü yorgunluk çöktü,dinlenmeye karar verdik…Tabii tanıdıklarla selamlaşmayı ihmal etmedik…

6 Beğeni

PARİS şehrindeki çılgın etkinlik için yarış kamyonları taşıyoruz şirketimiz için iyi bir marka değeri olacak…

5 Beğeni

Özet

Bu metin gizlenecek

Kırmızı nın em güzel tonu

5 Beğeni

Fransa kapsamında Tulus üzerinden Paris’e yapılıcak olan yolculuğumuz için hazırlıklar tamam…Yolculuğun; dinlenmeler, tako saatleri ve diğer ihtiyaçlarla beraber 2 gün sürmesini bekliyorum…Daha sonra Paris’ten Roma’ya yapılıcak olan bir başka uzun yol bizi bekliyor olacak…Neler olucağını zaman gösterecek…

1 hafta içerisinde yaklaşık 2 ülke ve 5 şehir göreceğim…Şirket 1 haftalık planı yolladı ancak daha sonra 1 aylık planlara geçileceği duyuruldu…Sektör de çok dalgalanmalar yaşandığı bilgisi geliyor şirkete, şöförlerin maaşları, alınan kredilerin borçları gibi nedenlerle 1 aylık plana geçileceğini düşünüyorum…Artan mazot fiyatlarıda cabası…Dediğim gibi neler olacağını zaman gösterecek.

7 Beğeni

Yeni şirketimizi açtık hayırlısı…

2 Beğeni

7 Beğeni

Fransa hala çok güzel. :sunflower:

9 Beğeni

Tako saati için durakladık. O sırada arabayı yıkatıcaz sonra Paris’e durmaksızın yola devam edeceğiz…

6 Beğeni