ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

Roma’ dan Stokholm ’ a acele aşı taşıyorum. (Kendi arabam ve dorsem şirket falan değil.):smiley:
Mutlu son. Suyunu içiyor

3 Beğeni

Yeni skinler mi geliyor acaba…

Sabah…

4 Beğeni

Yeni aracım limanda…

https://www.flickr.com/photos/141403357@N02/46905053601/in/dateposted-public/

8 Beğeni

Merhabalar Bugünkü Ağır yüklerime ait fotoğraflar eklemek istedim.

Özet

7 Beğeni

Vabis sevenlere gelsin…

5 Beğeni

bak seni çok insan uyardı farkındaysan herkes güzel güzel net resim atıyor şu ekran resimlerini çekerken net şekilde yüksek grafikte al kimse senin çamur görüntüne bakmak zorunda değil sonuçta değilmi…

2 Beğeni

Fotoğraf çekeceğin zaman(daha iyi açılarla olursa güzel olur) grafikleri biraz yükseltsen iyi olur. Böyle bir anlamı olmuyor.

3 Beğeni

Hasan abi ben burada mümkün oldukça net çekmek için uğraşıyorum. Fakat hep spam olarak algılandı. Ben o zamanlarda Fotoğraf Atölyesini kullanmadığım için spam algılanmıştı. Fakat şimdi kullanmaya devam etmekteyim. Hep net çekmeye çalışıyorum her zaman. Benim tek isteğim, attığım fotoğraflarımı beğenmeniz. Her ne kadar net olması için uğraşsam da. Beni anlayın istiyorum sadece. Hepsi bu.

iyide sen niye kimseyi anlamak istemiyosun yapman gereken şey çok basit ve bunu anlayıp onaylamıştın da zamanında bu şekilde yapmaya çalış

3 Beğeni

Special transport amatör çekim :smiley:

4 Beğeni

Oyunun ölçeğini %400 yaptığımda hepten kasar benim oyunum. Ekran kartım yok henüz o nedenle ben %50 ölçeği kullanıyorum. Ekran kartı aldığımda oyunun ölçeğini o zaman belki %400 yaparım. Her şeyi Max. yaparsam da oyunum hepten kasar. Fps’im zaten 25-30’larda. Bir de her şeyi max. yaparsam fps öldü demektir benim için. Zaten bende ekran kartı olmayınca fps düşüp artıyor. yani 25-30 iken birden 9’a düşmekte.

bu şekilde oynamayacaksın zaten ölçeği ayarla resmi çek sonra yine eski ölçeğine geri dön oyununu oyna hasanın dediği bi bu şekilde bir anlamı yok neyse burası yazı bölümü değil uamrım anlamışsındır

2 Beğeni

Sen öyle diyorsan. İyi madem. öyle de denerim.

Anahtarı teslim aldık.

12 Beğeni

10 Beğeni

Günaydın herkese.Bugün hafriyat işi ile başlıycam yola güzergah lyondan livorna meşhur madene olacak:)Bir kahve içip yola çıkacağım.

6 Beğeni

Livorno Marmo dan selamlar :slight_smile:

7 Beğeni

Tabi yaa biz çalışalım sen oyna :slight_smile: 4 gündür pc açmamışım akşama açıcam inşaAllah :slight_smile:

1 Beğeni

Yükleme tamam evrak işlerini hal etmem gerek…Çok yorucu bir koşturmaca ama gönül verdiysen her şeye değer…

7 Beğeni