ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

Kaptan dur beni de taşı :joy:

6 Beğeni

16 Beğeni

Hayırlı Sabahlar…

9 Beğeni

Sunset with \8/

14 Beğeni

Gece gece dolaşıyordum, iş arıyordum. Bakına bakına gidiyorum Napoli sokaklarında. Küçük bir iş yeri gördüm ve camında ‘‘Acil gitmesi gereken 16 Ton elektronik eşya Napoli-Roma.’’ Benim için uygun olan bir rotaydı. Aracı iş yerini önündeki küçük bir açıklığa park ettim ve içeri girip iş yerinin sahibi ile konuştum. Adamın dedikleri yüreğimi burktu ‘‘Biz henüz küçük bir şirketiz ama ürünlerimiz çok talep alıyor ve Roma’da asıl merkezimiz var. Camda yazan 16 ton elektronik eşyada orya götürülecekti ancak bütün iş için gelen şöförler biz küçük bir şireket olduğumuzdan dolayı götürmeyi kabul etmedi.’’ Dedi. Bende bir Türk olarak adama ‘‘Ben götürürüm dedim.’’ Adam çok sevinmişti. Hemen yükümüzü yükledik ve Napoli’nin zifiri karanlığında yola koyulduk…

En sonunda Otobana çıktık ve Roma yoluna doğru ilk kavşağa girdik. Yolda pek macera olmadı zaten yolun güzelliğinden kendimi alamadığım için aracı hor kullanmadım 90 km sabit hız ile yoluma devam ettim. Arada bir benzinliğe uğradım ve suyudur mazotudur ihtiyaçları karşıladım. En sonunda Roma tepelerin ardında gözüktü…

Nihayet şireketin merkezinin bulunduğu yere zar zorda olsa gelmeyi başardım. Zar zor diyorum çünkü Roma’nın hiç bilmediğim yerlerinde kurulmuş bir şirket olmasından kaynaklı. Neyse en sonunda yükü boşalttım ve dinlenmek üzere bir otel aramaya başladım ama içim çok rahat ve mutluydu yeni kurulan bir şirkete destek çıkmak benim için bir onur olmuştu adeta…

9 Beğeni

ya dayı bu kadar hız yaparsan girersin dorsenin altına işte

2 Beğeni

El atın da şu teslimatı halledek ya :crazy_face:

Untitled by bertan06, on Flickr

8 Beğeni

Kime gidiyor bunlar :slight_smile:

2 Beğeni

seçim arefesi hemde :joy:

4 Beğeni

demi yaaa :slight_smile:

2 Beğeni

Konu başlığına tezat şeyler atıyorum ama umarım admin bey beni banlamaz maksat ortalık karışsın asdfgh

4 Beğeni

bence ayrı bir mod projesi aç :smiley: güzel ama burada kaybolup gidecekler

3 Beğeni

Boşversene ya zaten kaybolup gitmişiz, bırak bunlar da kaybolsun :smoking::smoking::smoking::smoking:

3 Beğeni

İşler tıkırında…

9 Beğeni

Bu aralar işler kesat maalesef.3-5 yolculcuylan gidiyoruz.

1 Beğeni

Patronla anlaşamayınca hem firma hem araba değiştik.Eski O 403’ümüzün yeni sahibine hayırlı olsun.Yeni aracımızada Allah kaza bela vermesin.

1 Beğeni

Arka arkaya mesaj atmayalım Lütfen.

UPD: @AtaKaptan spam geçti yardır. Aha doğru şimdi bunu yazdın :smile:

Ah ah bir sürü foto var atılmayı bekleyen ama işte spam yapmak yasak…

UPD: @200BasanTofas hacı valla daha az önce 6 tane falan cillop gibi foto çektim :rofl:

1 Beğeni

Araç yenilendi, boyandı, dorse değiştirildi, yeni şirkette ilk yüklenme zamanını bekliyoruz…

5 Beğeni

Bayağıdır marş yapmıyorduk vre Bismillah

7 Beğeni