ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

Ben etmedim pardon, abim sipariş etti Gittigidiyor’da 80-90tl arası olması lazım.

üfleme makinalarıyla yapmamanızı tavsiye ederim çünkü şiddeti ayarlayamazsanız çok ince kablolara zarar verirsiniz süpürge ile yapmanız daha mantıklı arkadaşlar ama çekim kuvveti en az olsun eğerki kuvveti ayarlıyamıyorsanuz ucuna birazcık kalın tüylü bir şey yada çorap falan geçirip yapın pc den anlamıyorsanız zarar verdiğin taktirde çalıştırdıgınız zaman kısa devreler oluşturmanız ihtimal…

3 Beğeni

Evet haklısın sipariş ettik ondan bilgisayar temizlemek için harika bir sey

Evde fön makinesi de mi yok? :wink:

Trabzon - Erzurum araSı kar modu yükleyince çok güzel oluyor ondan keSit fotoğraflar

NeySe teSlimatı bırakmaya gidiyordum. adam arabaSına kar laStiği takmadığı için öndeki araca çarpmış Allah’tan zincirleme kaza olmamış ardından poliS gelmiş.

Olay oldu bitti devam ediyorum yola aniden kar baStırdı önümü göremiyordum yokuş aşşağı rampa varmış karşı şerittende araç geliyordu birşey yapmaSaydım araca giriyordum direkSiyonu kırdım ve olay bu şekilde ardından poliS geldi.

ardından aracı vinç yardımıyla çektiler aracı tamir ediyorlar en az 1 ayı varmış. dorSe ve araç bağlantıları pert olmuş.

5 Beğeni

“Resim mesim yok sonra aşık oluyorsunuz”

Amsterdam-Palermo seferinden…

Imgur

8 Beğeni

Söylesene güzelim sonumuz ne olacak?

7500 km den sonra 1845 i şirketin merkezine bakım için bıraktım. Boşta Renomuz varmış hemen onu alıp yola devam…

5 Beğeni

Black is black…
Volvo

11 Beğeni

6 Beğeni

ets 2 mp de admin olamadık ama single player admin oldum :grinning:

2 Beğeni

14 Beğeni

Wolter Koops

16 Beğeni

Düştük yine yollara

11 Beğeni

Dün akşam güzel yerlerden geçtik ancak fotoğraf çekemedik. Sadece başlarken çekmiştim.

17 Beğeni

Sponsorumuz Special Interior…
Yine yaptı sihirli dokunuşları, dekora devam… :smiley:

12 Beğeni

Gün batarken güzel bir manzara oldu

5 Beğeni

Bu Renault bir başka heyecan veriyor

3 Beğeni

Hollandalılara mi calısıyorsun artik :slight_smile:

4 Beğeni

Daha yüksek maaş ve makamı görünce kendimi tutamadım. :sweat_smile:

3 Beğeni