ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

hoş geldiniz , hikayeli severiz… merakla bekliyoruz.
iyi bayramlar…

3 Beğeni

Valla Photoshop konusunda çok uzman değilim :slight_smile: Kare içine aldığım yerden ayarlamalar yapıyorum.

8 Beğeni

22 Beğeni

- Eindhoven Style…

15 Beğeni

Yükleme tamam.Kanolalar arasından geçiyoruz.Feribota randevumuz var.Yetişmemiz lazım.
Herkesin bayramını kutluyorum…

22 Beğeni

Türkiye Firmaları Combo Skin Paketi

DEVNAK by Adam Steel, on Flickr
DEVNAK by Adam Steel, on Flickr

22 Beğeni

14 Beğeni

Yıllarca DHL’de şoförlük yaptıktan sonra artık kendi arabamı alma zamanı geldi diye düşündüm. Bütçemi toparladım ve bütçem dahilindeki arabalara bakmaya başladım. Bir tane çok temiz, kitap gibi bir 8 teker Premium gördüm. Araç Renault yetkili servise aitmiş, servise yedek parça v.b çekmek için kullanılıyormuş.

Aracı yerinde inceledim. Hakikaten dedikleri kadar temiz, sadece 370 bin kilometrede. Zaten sadece Renault araçların yedek parçalarını falan taşımış öyle sürekli faal bir araba değilmiş. Yeni Range T gelince, bir tane almışlar servise, bu da boşa çıkmış o yüzden satıyorlarmış. Biraz yüksek fiyat istiyorlar ama bu araba için değer. Yine de alıcı gözükmeden yanlarından ayrıldım. Sağlam para yatıracağım sonuçta, acele etmeye gerek yok.

Sonra işte ilanlara bakarken benim Barsan’da çalışan birader aradı, Barsan MP3’leri yavaş yavaş MP4’e çevirecekmiş, 10 tane MP3 satacakmış. Araçların kilometreler yüksek ama birader hepsi yetkili servis bakımlı düzgün arabalar dedi. İçlerinden bir tanesi diğerlerinden de daha düzgün geldi gözüme. Üstelik 8 teker Premium’dan da daha ucuzdu, gerçi dorse masrafı oldu da dorsede de olmuşken iyisi olsun dedim gittim Krone aldım. Daha önce PIMK’den falan biliyordum Krone’lar sağlam dorseler.

29 Beğeni

Hayırlı olsun dayı. Bilseydim araç alacağını sana bizim filodaki 2017 model R500’ü verirdim. Sana bir güzellik yapardık dorsesiyle birlikte.

Heh şimdi oldu :pray::grin:

1 Beğeni

Reis zaten sen senaryona göre eskiden DHL’den ayrılıp bir man almamışmıydın :grinning:

1 Beğeni

O senaryodaki profil “Puff” oldu. Ben de yeniden başladım bakalım. O yüzden gene DHL’de çalışmış gibi yeniden yazayım dedim.

@EmirAkcaman Başladım yazmaya bakalım. :smiley:

@kaplanemral Scania’ya hem de 2017 modeline gücüm yetmezdi hocam. Buna ancak denk getirdik.

3 Beğeni

Reis 310 beygir iveco stralis hikayen daha dün gibi aklımda neyse mp3’le o mükemmel yeni hikayelerin için beklemedeyiz :blush:

1 Beğeni

Biraz oynayayım bakalım bir şeyler çıkacak gibi. Araç 435 beygirlik Actros bu sefer. Görelim bakalım yollar ne getirecek. :slight_smile:

2 Beğeni

310 luk stralis kullandıysan sende sağlam sabır var demektir helal olsun kardeşim :clap::clap::clap:

Düşük güçteki arabaları daha çok seviyorum aslında. Mesela sözü geçen MAN’da 18.360’tı. :smiley:
Bir vites düşük gitmek falan güzel oluyor, viteslerle daha çok oynamak gerekiyor. Gerçi mesela 11. vites 1400 devirle seyredince gayet de rahattı. :smiley:

3 Beğeni

Pozantı’yı inerken …

23 Beğeni

İDO’ya giden bir F-Max…
(Gizli Özne İçerir!) :wink:

24 Beğeni

Türkiye Firmalarına paketine eklediğimiz bu firma 2018 yılında 145 adet filosuna kattığı SCANIA R450 4x2 araçlarını teslim almış , Garaja doğru çıkış yapıyorlar …
1 araç ta teslimat töreni için camına yazı yazılmış…

SCANIA R 450 LA 4x2 by Adam Steel, on Flickr
SCANIA R 450 LA 4x2 by Adam Steel, on Flickr

22 Beğeni

seversin… @AtaKaptan

13 Beğeni