ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

İlk seferimizden bir kare…

17 Beğeni

13 Beğeni

Estonyaya yükümüzü bırakır bırakmaz stockholm scania bayisinden hem dorsemizi almaya hemde ufak bir jant operasyonuna girmek üzere ziyaret gerçekleştirdik

9 Beğeni

Michelin destekleriyle özelleştirdiğimiz tır yola çıkmaya hazır. Lüblin den selamlar herkese :raised_hand_with_fingers_splayed:

9 Beğeni

Yola hazır

11 Beğeni

Favroimiz man ile fransa yollarında askere gitmeden son seferimiz. Gidişimiz bugün dönüşümüz 1 yıl sonra…

12 Beğeni

Sana Dorse Alıyoruz Dedim Yerinde Duramadı :smile: ayrıca ilk jetimizde hayırlı olsun

8 Beğeni

Firmamızın Yeni F-Max’i ve yeni dorsemiz ile yollardayız…

15 Beğeni

Çamaşır makinesi getirdik .
Teslimatın yüklendiği yer : Kokkola (Fillandiya)
Teslimat yeri: Piatra Neamț (Romanya)
Yük Ağırlığı: 15 265 kg
Sürüş: 2 459 km

Yeni plaka hayırlı olsun.

7 Beğeni

Mercedes 1855’i sattıktan sonra kendimize kiremit kırmızısı full doanımlı F-MAX’i Yeni Şirketimizin Patronu @EmirAkcaman 'dan aldık. Alcoa Jantlar’ı Eksik Etmemiş Sağolasın Abim.

Ardından yükümüzü aldık doğru Calais’e boşaltmaya Gittik.

Calais Şehir İçi
Yakıt konusunda gayet cimri bir araç olduğunu belirtmem lazım. Yük sonunda çekilmiştir.

Patron aracın Vize vs. şeylerini hallettikten sonra Türkiye-Almanya arası çalışabilirsin dedi. Bende tamam dedim. İki hafta sonra Allah Nasip Ederse Aydındayım. Hepinizin işi rast gelsin
arkadaşlar…

12 Beğeni

Dorsemizi sonunda aldık 1 hafta önce sipariş vermiştik ancak aracın tonuna uyduramadıkları için 2 defa perdesi değişti sonunda uygun tonu yakalayınca teslim aldık.

7 Beğeni

Ford F-Max’i filomuza katmazsak ayıp olurdu. Emeği geçen herkese teşekkürler…

11 Beğeni

Orman Havası Alıyoruz

8 Beğeni

Son 17K

20 Beğeni

Yük Alım Şehri : Szeged (Macaristan)
Yük Teslim Şehri : Inverness (İskoçya Highlands)
Yük : Bal
Yük Ağırlığı: 23309kg
Sürüş: 2960km
Tır : Ford FMAX
Ortalama Tüketimi : 37.8 l/100km
Max Hız: 91

İngiltere’den yakıt alım dedim yakıtım azalmıştı 11 lira 24 kuruşa mazot mu olur ya :smiley:

8 Beğeni

:crescent_moon:

18 Beğeni

#TBT Otobüs Şöförlüğü yaptığımız zamanlardan 10FK610 :wink:

6 Beğeni

İyi Pazarlar ! Magnum efsanesini özlemişim :relaxed:

15 Beğeni

Rus topraklarındayız :sunglasses:

16 Beğeni

1 Karede 2 Kral

13 Beğeni