ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

“Her zorlukta bir kolaylık vardır”

15 Beğeni

Uzun yol testleri :slight_smile:
Calais (FR)- Oulu (FIN)

52 Beğeni

14 Beğeni

Depoyu fulledik dinleniyoruz. Yoksa BAG ile başımız derde giriyor.

9 Beğeni

Antalya-Toulouse :wave:t2:

21 Beğeni

:raised_back_of_hand:

45 Beğeni

Fransanın Metz şehrinden 20 ton portakal yükleyip sağ sağlim Hollandanın Arnhem şehrinde bir markete teslim ettik deposu çok dar ve küçük bir aradaydı şükür geri geri tek hamlede girip yükümüzü indirdik dinlenip devam edeceğiz …

aracımızı servise çektik yol bakımını yaptırdık boyasını yeniledik bu gece burada dinleneceğiz …

9 Beğeni

Twins

28 Beğeni

fransa yollarından kareler

17 Beğeni

buda benden olsun

14 Beğeni

31 Beğeni

Norveç`te bir yer…

Johs. Toustrup olarak, harfiyat-tahıl taşımacılığı sektörleri şirketimizin ana faaliyet alanı. Yaz aylarının geride kalmasıyla birlikte sektörde ki durgunluğu soğutuculu taşımacılık atılımı ile aşmayı planlıyoruz. Uzun süredir müşterilerimize soğutuculu taşımacılık çözümleri sunmak istiyorduk. International Transport J.P. Vis & Zn. B.V. (NL) ile girdiğimiz ortaklık sayesinde pazara ilk adımları attık.
Scania Vojens`te hazırlanan bir diğer aracımızla birlikte, Norveç-Hollanda seferlerimiz başlamış bulunmakta.
Araç; R650 6x2 şase kombinasyonuna sahip ve modifikasyon işlemleri Scania Vojens Special bölümü tarafından yapıldı.

Scania J.Toustrup, Memoli156, on Flickr

16 Beğeni

Evlatı memleketinin yollarına saldık
Man TGA 18.430 Tandem

9 Beğeni

9 Beğeni

Babaeski Opet :upside_down_face:

15 Beğeni

Etkinliğe katkı sağlamaya Mercedes-Benz Actros MP1 ile devam etmekteyiz…

17 Beğeni

bu tır modunu indirdim sonra baktım modcu kaldırmış modu. en sevdiğim tır modlarından biri. sesi olsun görüntüsü olsun

2 Beğeni

Выборг :ru:

22 Beğeni

MP1 Actros var diye biliyorum

1 Beğeni

Şirket Merkezimiz Aydın’dan Antalya’ya , Antalya’dan Berlin’e servisimiz olacak :smiley:

14 Beğeni