ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

tabi bi aralar vögel transporte çalışıyodum

10 Likes

En zor şartlarda bile, sizler için yollardayız durmadan yılmadan, sağlıklı güvenilir;

BM LOJISTICS INTERNATIONAL TRANSPORT SERVICES

11 Likes

SA beyler yeni katıldım simulasyonpark a yeni RENAULT T RANGE nasıl iyiymi bence iyi hoş tasarımı var
buda yeni aldığım için paylaşayım dedim

4 Likes

İyi günler efenim…

4 Likes

“Her zorlukta bir kolaylık vardır”

15 Likes

Uzun yol testleri :slight_smile:
Calais (FR)- Oulu (FIN)

52 Likes

14 Likes

Depoyu fulledik dinleniyoruz. Yoksa BAG ile başımız derde giriyor.

9 Likes

Antalya-Toulouse :wave:t2:

21 Likes

:raised_back_of_hand:

43 Likes

Fransanın Metz şehrinden 20 ton portakal yükleyip sağ sağlim Hollandanın Arnhem şehrinde bir markete teslim ettik deposu çok dar ve küçük bir aradaydı şükür geri geri tek hamlede girip yükümüzü indirdik dinlenip devam edeceğiz …

aracımızı servise çektik yol bakımını yaptırdık boyasını yeniledik bu gece burada dinleneceğiz …

8 Likes

Twins

26 Likes

fransa yollarından kareler

13 Likes

buda benden olsun

12 Likes

29 Likes

Norveç`te bir yer…

Johs. Toustrup olarak, harfiyat-tahıl taşımacılığı sektörleri şirketimizin ana faaliyet alanı. Yaz aylarının geride kalmasıyla birlikte sektörde ki durgunluğu soğutuculu taşımacılık atılımı ile aşmayı planlıyoruz. Uzun süredir müşterilerimize soğutuculu taşımacılık çözümleri sunmak istiyorduk. International Transport J.P. Vis & Zn. B.V. (NL) ile girdiğimiz ortaklık sayesinde pazara ilk adımları attık.
Scania Vojens`te hazırlanan bir diğer aracımızla birlikte, Norveç-Hollanda seferlerimiz başlamış bulunmakta.
Araç; R650 6x2 şase kombinasyonuna sahip ve modifikasyon işlemleri Scania Vojens Special bölümü tarafından yapıldı.

Scania J.Toustrup, Memoli156, on Flickr

13 Likes

Evlatı memleketinin yollarına saldık
Man TGA 18.430 Tandem

5 Likes

8 Likes

Babaeski Opet :upside_down_face:

11 Likes

Etkinliğe katkı sağlamaya Mercedes-Benz Actros MP1 ile devam etmekteyiz…

15 Likes