ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

Kırkayak :wink:

2 Beğeni

Yeni bir Başlangıç. Finlandiyadan başladım bu defa.

2 Beğeni

Varsa Ötesi Onuda Yaşarız :slight_smile:

Özet

5 Beğeni

Volvo’yla 2. seferimiz geceye denk geldi. Roma-Messina

7 Beğeni

Gece gece Stockholm yollarına düştük…

7 Beğeni

A post was merged into an existing topic: American Truck Simulator - Screenshots (Hikayeli)

Tekir’in keyfi yerinde :slight_smile:

9 Beğeni

Dünkü seferden kalanlar.

7 Beğeni

Scania 2012 R730 V8 BM Logistics

16 Beğeni

Dijco Style!!!

1 Beğeni

Roma’ dan Stokholm ’ a acele aşı taşıyorum. (Kendi arabam ve dorsem şirket falan değil.):smiley:
Mutlu son. Suyunu içiyor

3 Beğeni

Yeni skinler mi geliyor acaba…

Sabah…

4 Beğeni

Yeni aracım limanda…

https://www.flickr.com/photos/141403357@N02/46905053601/in/dateposted-public/

8 Beğeni

Merhabalar Bugünkü Ağır yüklerime ait fotoğraflar eklemek istedim.

Özet

7 Beğeni

Vabis sevenlere gelsin…

5 Beğeni

bak seni çok insan uyardı farkındaysan herkes güzel güzel net resim atıyor şu ekran resimlerini çekerken net şekilde yüksek grafikte al kimse senin çamur görüntüne bakmak zorunda değil sonuçta değilmi…

2 Beğeni

Fotoğraf çekeceğin zaman(daha iyi açılarla olursa güzel olur) grafikleri biraz yükseltsen iyi olur. Böyle bir anlamı olmuyor.

3 Beğeni

Hasan abi ben burada mümkün oldukça net çekmek için uğraşıyorum. Fakat hep spam olarak algılandı. Ben o zamanlarda Fotoğraf Atölyesini kullanmadığım için spam algılanmıştı. Fakat şimdi kullanmaya devam etmekteyim. Hep net çekmeye çalışıyorum her zaman. Benim tek isteğim, attığım fotoğraflarımı beğenmeniz. Her ne kadar net olması için uğraşsam da. Beni anlayın istiyorum sadece. Hepsi bu.

iyide sen niye kimseyi anlamak istemiyosun yapman gereken şey çok basit ve bunu anlayıp onaylamıştın da zamanında bu şekilde yapmaya çalış

3 Beğeni