ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

Bu skini paylaşmak ister misin harbi güzelmiş. :smiley:

Aramıza Yeni Bir ASLAN Katıldı…

12 Beğeni

İtalya’da sürmeye devam.

7 Beğeni

BM Logistics International Transport Services Şirketimiz Special Teslimatlara Başlamıştır.

10 Beğeni

“Bu yaşamdaki gerçek keyif, artık kendi dizginlerinizin kendi elinizde olduğunu bilmektir.”

------------------------------------------------------------------------------------------ Vazgeçebilmek/ Guy Finley -

11 Beğeni

yenı sırket aracımız Bm logistics

9 Beğeni

bm lojıstık olarak ılk agır yuk tasımamızı yaptık aslanımızla…

14 Beğeni

Bugünü özel nakliye işine ayırdık…

11 Beğeni

Madenler bizden sorulur. At Lojistik Ellis’e satıldı :slight_smile: Tabi satarken bizim emektarı da geri aldık.

11 Beğeni

Molada iken şöyle bir görüntü almak istedim :slight_smile:

8 Beğeni

Ofiste sıradan bir gün :sunny:

15 Beğeni

Tasarımda yeni ufak detaylar.

14 Beğeni

Sen kalk taa Uppsala’lardan 3600 küsur kilometre yolu büyük bir sabır ile kazasız belasız gel, son 1 kilometre kala (Evet bir) AI gelsin önüne kırarak sana kaza yaptırsın ve %8.6 hasar versin.
Hayır bir de son anda öyle bir kırdı ki direksiyonu, kaçmaya yer de fırsat da bırakmadı.

Hayır Dafçı Dafçıya bunu yapar mı?

6 Beğeni

Palermo-Bergen seferinden kareler

Seferi tamamladıktan sonra apple store’a gittim kendime İphone Xs Max satın aldım :smirk:

16 Beğeni

Scania S500 ile DAF XF 530’u Stockholm-Odense arası kullandım. Yük, dorse, jant, lastik tamamen aynıydı ve ikisiyle de 87 km’ye sabitleyerek gittim. DAF 28.7, Scania 28.6 yaktı. Yani daf 30 beygir fazlası olmasına rağmen s500 ile hemen hemen aynı yakıtı tüketti. S520’yi denemiyorum zaten v8 olduğu için daha fazla yakacaktır. Yani kazanan Daf oldu.

8 Beğeni

Özledik…

24 Beğeni

Dorse boyataz hayırlısı ile.Laciverte geçme kararı aldım.

Frenlerde ve dorsedeki jantlarda çok kirlenme olmuş bi yıkayalım yakın zamanda.

5 Beğeni

Bazen o şarı çizgileri takip ettirir bu hayat bizde onlardaniz

ayrıca destek olursaniz fotoğrafa çok sevinirim

10 Beğeni

Konvoydan kareler. Teşekkürler @Baby

6 Beğeni

Küçük bir gezintinin ardından…

10 Beğeni