ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

:tr: :arrow_right: :es:

32 Beğeni

Performance Edition

18 Beğeni

Renault Preimum ile sabah akşam koşturarak birazda birikim derken şirketimize R500 ve R420 almış bulunmaktayız.Rabbim kazasız belasız sürüşler nasip etsin.

18 Beğeni

14 tonluk bir yüküm vardı yükü boşaltacağım yere geldim ana baba günü gibi Allahtan bu firmamın rampaları öbür firma rampalarına göre daha fazla herhalde burada bir 4 yada 5 saate benide alırlar diye düşünüyorum.

9 Beğeni

Bergen Läerdals Tüneli 25 km boyunca kayanın içine oyulmuş bir tünelden Oslo ve Stavanger a bağlanıyoruz

16 Beğeni

Otobüsler için ayrı bir ekran görüntüsü başlığı açılmıştır. Bundan sonra orada paylaşım yapılmalıdır. Buraya paylaştığınız eski görüntüleri oraya tekrar göndermenize gerek yok. Mevcut olanları da aktarmak istemiyoruz.

6 Beğeni

Sonunda uzun uğraşlar sonucu çekicimizi aldık, bundan sonra @bm-logistics te kendi aracımla çalışmaktayım. Destekleri için büyük patron @blackmoon a teşekkürler.

11 Beğeni

Allah’ıma şükür. :palms_up_together:
Otobüscüler alınmasın ama otobüs görmekten bıkmıştım artık :blush:

1 Beğeni

Tırcılar ve Otobüsçüler diye ayrılacaksa millet zaten kapatalım gidelim bence :smiley: böyle bir yere varamayız çünkü
ayrılıkça varsa S.Ö.H göndeririz işlerini bitirirler merak etmeyin :slight_smile:

4 Beğeni

Pardon Hasan abi. Öyle demek istememiştim yanlış anlaşıldıysa kusuruma bakmayın arkadaşlar.

1 Beğeni

yoo sana söylemedim :d arada bazı ayrılıkçılar çıkıyor o yüzden belirttim

2 Beğeni

Tamamdır abi.

16 Beğeni

11 Beğeni

biri farları güncellese de gündüz görmesek ama yansa ama asfalta yansımasa

17 Beğeni

Allah allah fotoğraf makinesiyle değil de f10’la çekince daha kaliteli çekiyor

23 Beğeni

sabır kardeşim sabır 1.40 geliyor

2 Beğeni