⚡ ETS 2 - Scania S BEV (ana konu)

:zap:ETS 2 - İlk tam elektrikli Scania S çekicisi yakında çıkıyor :point_right:

E-Tech T de tam elektrikli değil miydi?

TAM ELEKTRİKLİ ibaresi Scania markası için kullanılmış galiba.

Scania markasının ilk tam elektrikli tırı

ilk deme de gör sonra mailleri :smiley:

First Fully Electric Scania Truck

İç mekan, elektrikli versiyon için birkaç özel değişiklikle birlikte geliyor. BEV’e özgü göstergeler, A sütunlarına yerleştirilmiş Kör Nokta Göstergeleri, elektronik park freni ve sürücü panelinde bazı küçük değişiklikler içeren yenilenmiş bir iç mekanla birlikte tanıtılıyor.

8 Beğeni

Kokpit yüzünden deneyesim bile gelmedi

1 Beğeni

bizi ancak volvo kendimize getirebilir

3 Beğeni

benim kupon yatar hiç naza çekmeden eklendi oyuna :hushed:

14 Beğeni

Bu araç standart olarak yeni iç mekan ile gelmiyor muydu ne iş şimdi bu? :grinning:

Bu olmadı bee :disappointed_relieved:

Al sana yeni iç mekan sdlşkflşksdklşfklşsdfklş. Gülüp geçiyorum artık.

4 Beğeni

Bu ne hiz la scania bile geldi :slight_smile:

ee bunun motor sesi var :slight_smile:

Yapay sesdir

Öğlen saatlerinde bunu izlemiştim oyuna eklendi saatler sonra. E-Tech’in göstergeler daha bilgilendirici ne kadar harcadığını ne kadar km gittiğini sürdüğün saati gösteriyor ama bununda sesi daha güzel. Super serisinin gelmesini tercih ederdim ama yapacak bir şey yok belki bu yıl içinde gelir. Birde aracın korna sesinin böyle olduğunu sanmıyorum onu kaydetmemişler E-Tech’tede aynı şekilde mesela Daf XG’nin kornası doğru ama bunlarda öyle yapmamışlar.

1 Beğeni

direklerin alt kısmına kör nokta asistanı da eklenmiş

4 Beğeni

Modunu yapmaya uğraşmayacağım bir araç olmuş, denemelik dlc desteğini getirdim fakat base scania s ile UV templateleri aynı değil. Skinler vs oturmuyor.

Yılbaşı yayınında bu Scania’nın neden üstünkörü gösterildiği belli oldu. Aynı aracı getirmişler.

1 Beğeni

güzel olmuş :poop: atmaya gerek yok.

Yok :poop: gibi olmuş. Volvo beklemeye devam biz :nerd_face: