ETS 2 - Renault Trucks T Tuning Pack DLC (ana konu)

Renault Trucks T Evolution çekicisi için beklediğimiz modifiye paketi DLC’si ortaya çıktı. 2022’de bekleniyor.

ETS 2 için Yeni MAN TGX 2020 duyuruldu! SCS Software, 2022 yılı içeriklerini yayında açıkladı

:point_right: ETS 2 için Yeni MAN TGX 2020 duyuruldu! SCS Software, 2022 yılı içeriklerini yayında açıkladı

17 Beğeni

9 Beğeni

Farlara bile kafes gelmiş. Güzel görünüyor bakalım

1 Beğeni

Benim aklıma takılan acaba sadece Range T için mi yoksa bütün Renault araçları için gelir mi?

2 Beğeni

kötü mü olurdu bi piano black ya :slightly_frowning_face:

1 Beğeni
10 Beğeni

Hiç Magnum yada Premium fotoğrafı paylaşmadılar. Umarım sadece Range T için değildir :thinking:

1 Beğeni

:fire::fire::fire::fire::fire::fire::fire: İnş DLC 1.44 de gelir. #BirSevdadırRangeT

3 Beğeni

Selçuk abi sadece Renault T’ler için yada sadece T Evo için olacak demişti diye hatırlıyorum.

4 Beğeni

Bence de gelmeli diğer dlc lerde mesela volvo dlc de eski fh16’ya da gelmişti aynı şekilde önce eski scania r serisinden sonra yeni nesil scanialara ve eski mp3 actros’a ve eski daf xf’e de gelmişti. Eğer bunlara böyle yapıldıysa öbürlerine de gelmeli diye düşünüyorum.

Birazda nostalji :rofl: şuraya @HasanOfke 'nin Daf Tunnig Pack DLC Videosunu bırakıyorum :joy: :sweat_smile:

3 Beğeni

Mighty Griffin Tuning Pack çıktığında yeni kasa Scania’lar daha oyuna eklenmemişti hocam bu yüzden direkt eski kasalara modifiye parçaları gelmişti. Yeni Scania oyuna eklendikten 1 sene sonra ise Mighty Griffin Pack yeni Scania’lara uyarlanmıştı :slightly_smiling_face:

8 Beğeni

Arkadaşlar şu detayı atlıyoruz bence, misal actros paketi dediğimiz oyunda 2 tırında model isimlerinin aynı olması (actros mp3 ve actros mp4) daf ın xf serisi, önceden daf tuning pack idi ama sonradan xf diye değiştirdiler. Şimdi xg serisi var. Volvo FH serisini 2 modelin de isimleri aynı. Ama renault unun T range , preimum ve magnum modelleri var. Yani demek istediğim, söylediğiniz paketlerin marka tırlarının model isimleri aynı ancak renault da 3 farklı kasa olduğu için bu paketin t range e özel olacağını düşünüyorum. Çünkü bu zamana kadar sadece t range’i gördük. Ama ismi renault trucks tuning pack diye çıkarsa o zaman 3 modelinde modifiye paketi içerisinde olmasını bekleyebiliriz.

9 Beğeni

T-Range dışında diğer Renault modellerine gelmesi için hiçbir sebep yok. Kurtulun şu antika sevdasından :slight_smile:

7 Beğeni

Magnum’dan mı yoksa Premium’dan mı? Hayır olamaz :rofl:

Buz dolabına benzeyen magnumdan :rofl: :rofl: :rofl:

1 Beğeni

Zamanında en rahat araçlardandı Magnum. Biz bir günde mi Renocu olduk baba yiğit ? T-Range’den önce de renocuyduk :grinning_face_with_smiling_eyes:

5 Beğeni

Magnum bu arada çok güzel bir araç. Daha fazla değer verilmesi lazım ama maalesef verilmiyor. Ayrıca hiçte buzdolabına benzemiyor. Gayet güzel bir dış görünüşü var :wink:

images.jpeg-50

13 Beğeni

Oyunun en eski tırı hatta en baba tırına buzdolabı denir mi?

14 Beğeni

Bu Renault dlc herhalde kesin değil ama 2 senedir orada bekliyor (22 Ekim 2020 den beri)

3 Beğeni

https://www.instagram.com/p/Cd3KFaTshg-/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

3 Beğeni